Çocuklarda Çift Dil Öğrenimi !

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Çocuklarda Çift Dil Öğrenimi !

Yabancı dil sorununa son noktayı koyan çözüm aslında erken yaşlardan itibaren en az bir yabancı dille tanıştırılmak. Uzmanlar çift dilli çocuk yetiştirmek isteyen ailelere 3 yaşına kadar olan sürece dikkat etmeleri uyarısında bulunuyorlar.

Çocuklarda yabancı dil öğrenme nasıl gerçekleşiyor ?
Çift dilli çocuk yetiştirmek zorlu bir süreç olarak bilinsede avantajları oldukça fazla Yabancı dili çoğumuz hazırlıktan başlayarak, çoğumuz ise dil kurslarına giderek öğrendi. Peki ya çocuğunuz? Onun ana dili gibi İngilizce konuşmasını istemez misiniz ? Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursları çocukluktan itibaren ingilizce öğrenmenize yardımcı oluyor..

Ebeveynler olarak çocuklarımızı yetiştirirken hiçbir şeyden sakınmadan en iyi şekilde yetiştirmek istemekteyiz. Sadece aldığımız kıyafet, oynadığı oyuncak ile Maalesef sınırlı kalmıyor aynı zamanda gittiği okul, çaldığı enstrümana kadar detaylar ile tek tek ilgilenmek isteriz. Her anne adayı, henüz hamile bile kalmadan çocuğunun gelişimi ile ilgili bir sürü plan yapmaktadır.

Esas görev esas Annelik 9 ay bittikten sonra başlamaktadır. Bebeğin geleceği için ilk temeller hemen atılmakta. Bunun başında da kesinlikle çocuğun yabancı dil öğrenmesi gelmektedir. Gelin size bu konuda ışık tutacak araştırmalarımız ile bilgilendirelim. İşte çocukların yabancı dil eğitimi ile ilgili bilmeniz gereken ayrıntılar.

Bebeklikten 3 yaşına kadar olan süreç çocuğumuzun dili açısından çok önemli. Düzenli şekilde 2 ya da daha fazla dil konuşulan bir evde olan çocukların bu dilleri öğrenebilmektedir.

Çocuğunuzun 2 yaş süreci temeli oluşturmaktadır 1 yaşından sonra taklit yoluyla konuşan çocuğa düzenli konuşarak yabancı dili benimsetebilmektesiniz Önemli olan düzen ve istikrar. Bu duruma otomatik öğrenme biçimi de denebilir. Zihinleri temiz olduğu için hemen algılayıp otomatik olarak konuşabilmektedirler. Böylece ana dili gibi konuşmaya başlarlar. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu 7 den 70 e İngilizceyi yaş grubu seviye ve eğlenceli etkin bir şekilde öğrenmenizi sağlamaktadır.

Dil öğrenmeye yatkınlık ergenliğe kadar devam eden uzun bir süreçtir. Ergenliğe girmeden önce yabancı dille tanıştırılan çocuklar, sürekli ve düzenli şekilde duyarlarsa anadili gibi bu dilleri konuşabildikleri gözlemlenmiştir.

Çocuğunuz herhangi bir ilgi duyduğu alanla uğraşırken, ona yabancı dilde bir televizyon ya da müzik kanalı dinleterek kulak dolgunluğu yaratabilirsiniz.

Çocuğunuza sevdiği oyuncakların, öğretmek istediğiniz yabancı dildeki karşılıkları söyleyebilirsiniz. Bunu bir kelime öğrenme oyunu haline getirebilirsiniz yanı sıra Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu dil okullarında erken yaşta yabancı dil ile gelişimini destekleyebilirsiniz.

Ayrıca sizlerde Öğretmek istediğiniz yabancı dili bilmekteyseniz bu dildeki şarkıları ve tekerlemeleri çocuğunuzla beraber söylerken anlamlarını da açıklamalısınız ve böylece ezberciliğe karşı önlem almış harika bir alt yapı hazırlamış olursunuz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER