2+2 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 2+2 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği Yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak 2 kur genel İngilizce eğitimi alan adaylarına 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi hediye etmektedir. Siz de bu avantajlı kampanyamızdan yararlanmak kursumuzdan eğitim almak istiyorsanız en yakın zamanda sizleri ofislerimizde görmek isteriz. Konusunda uzman eğitmenlerimizden alacağınız yararlı eğitimler neticesinde akıcı bir dil ile yabancı dil konuşmaya başlayacaksınız.

Hemen Bilgi Al
3+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 3+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesinde 3 kur Genel İngilizce eğitimi alanlara 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi, 32 saat de ek dil dersi hediye edilmektedir. Siz değerli kursiyer adaylarımızın kurslarımızla tanışmasına olanak sağlamak amacı ile başlatmış olduğumuz bu kampanyalardan yararlanarak Türkiye çapında en iyi dil eğitimi veren kurumumuzdan eğitim hizmeti almanız amaçlanmaktadır. Dil seviyenizi güçlendirirken, daha iyi konumlara ulaşma şansı elde etmek isteyen tüm adaylarımızı kurslarımıza davet etmekteyiz.

Hemen Bilgi Al
Özel Ders KampanyasıTürk Amerikan Derneği Özel Ders Kampanyası

İngilizce özel ders almak isteyen adaylarımız için Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesinde % 50 ye varan indirimler uygulanmaktadır. Avantajlı kampanya fiyatlarımızı görüşmek için sizleri Bakırköy kurs ofisimize bekliyoruz.

Hemen Bilgi Al
ÖN BİLGİ FORMU
KAMPANYALAR

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Kampanyalar

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap

ÖĞRENCİLERİMİZDEN


BİZİ TERCİH EDENLER