ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Kanada Üniversiteleri dünya çapında prestije ve geçerliliğe sahiptir. Bunu verdikleri iyi eğitime borçludurlar. Üniversitelerinin hepsi yüksek kalitede eğitim verirler ve akademik çalışmalar ile araştırmalar desteklenmelidir.Lisans eğitimi alırken aynı zamanda genel İngilizce bilginiz native speaker düzeyine ulaşıcaktır.

Kanada’da İngilizce ve Fransızca resmi dildir. Quebec bölgesinde daha çok Fransızca konuşulmaktadır ve üniversitelerde de eğitim dili Fransızca’dır. Türk öğrencileri en çok tercih ettiği Toronto, Vancouver ve Halifax gibi şehirlerde ise eğitim dili İngilizce’dir.

Kanada’da lisans eğitimi 4 yıl sürmektedir. 2 yıl kolejlerde ve son 2 yıl da üniversitede eğitim alarak 4 yıllık eğitimizi daha ekonomik bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Kanada’da Üniversite Eğitimi

Kanada Üniversitelerinde Lisans Başvuru için gerekli evraklar

  • Lise Transkripti
  • Diploma ( Halen eğitim alıyorsanız eğitiminiz bittiğinde sunabilirsiniz)
  • ACT veya SAT 1 ve bazı okullarda SAT2 subject test skoru da isteyebilmektedir.
  • 2 Akademik Referans
  • Personal Statement ( Motivasyon Mektubu)
  • Sanat ve dizayn bölümleri için portfolyo
  • TOEFL veya IELTS skoru. İngilizce yeterliliğinizi kanıtlamak için IELTS/ TOEFL .Bu iki sınav öğrencilerin genel İngilizce bilgisini ölçmektedir.TOEFL ve IELTS de istenilen puanları alamayan öğrenciler,başvuruda bulundukları üniversitenin İngilizce kursunda genel İngilizce eğitimi alırlar.Diğer bir seçenek olarak Türk Amerikan Derneğin’de TOEFL ve IELTS hazırlık kurslarına katılabilirler.

Bakirkoy İngilizce Kursu Kanada’da Üniversite Eğitimi

Kanada'da Yüksek Lisans

Kanada’da yüksek lisans eğitimi 2 yıl sürmektedir. Kanada’da yüksek lisans eğitimi almanın avantajlarından biri de mezuniyet sonrası Toronto, Vancouver gibi büyük şehirlerde 2 yıl, diğer tüm şehirlerde de 3 yıl tam zamanlı çalışma izni vermesidir. Bu sayede hem uluslar arası iş deneyimi kazanabilir hem de eğitiminizin bir kısmını karşılayabilirsiniz.

Kanada’da Üniversitelerin MBA ve Diğer Yüksek Lisans( Master) Programlarına Başvuru için Gerekli Koşullar

1-Lisans Transkripti
2-Lisans Diploması
3-CV
4-2 akademik referans
5- Motivasyon Mektubu
6- Çalışıyorsanız işyeri referans mektubu
7-GMAT skoru

Siz de en iyi yurtdışı eğitim deneyimi yaşmak istiyorsanız binlerce öğrenci gibi Türk Amerikan Derneği'ni seçin.


Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak Kanada'da Üniversite eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER