Şirinevler İngilizce Kursu’nda İngilizce Öğrenmek

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Şirinevler İngilizce Kursu’nda İngilizce Öğrenmek

İngilizce öğrenmek ve her ortamda özgüvenle İngilizce konuşabilmek için Türk Amerikan Derneği Şirinevler İngilizce Kursu’nda her seviyeye uygun İngilizce eğitimler verilmektedir. Bir şey öğrenmek ve hedefleriniz için ilk adımı atmak kolay olmayan durumlardan biridir. Şirinevler İngilizce Kursları uzman desteği, kişisel ilgi ve öğrenme motivasyonunu sizlere verecek kadar güçlü bir geçmişe sahiptir.

İngilizce öğrenmek bazıları için hobi bazıları içinse mecburiyettir. Dünya genelinde kabul görmüş dil olması sebebiyle İngilizce, hobiden çok mecburiyet olarak görülmektedir. Teknoloji, sanat, iş dünyası, eğitim, vb. diğer tüm alanlarda kendini kabullendirmiş olan İngilizce dünyanın birçok bölgesindeki insanlar tarafından biliniyor ve bu sayı her geçen gün artış gösteriyor. Bu durum ülkemizde de farklı değildir. Sektörüne göre yapılan iş başvurularında İngilizce şartı aranmaktadır. Bu demek oluyor ki İngilizce bilmek ne için olursa olsun gereklidir. Şirinevler İngilizce Kursu bu anlamda sizlere en iyi şekilde İngilizce öğrenmenin garantisini vermektedir. Kurumsal iş için ya da genel İngilizce öğrenmek için her türlü destek, motive ve eğitimi almanız mümkündür. Hobi olarak İngilizce öğrenenler, İngilizce dilini öğrendikten sonra meslek hayatlarına da bir adım önde başlamış oluyor.

Her şeyden önce İngilizce öğrenmek için eğitim şarttır. Her ne kadar kişi kendi kendine geliştirmeye çalışsa da gramer bilmedikleri için nesih bir şekilde konuşabilme durumları söz konusu değildir. Bu nedenle doğru dili doğru şekilde öğrenmek için Şirinevler İngilizce Kursu’nu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Şirinevler İngilizce Kursu’nda İngilizce öğrenmenin farklı yönlerden avantajları vardır. Çok uluslu bir şirkette işe girdiğinizde iş dili olarak çalışanlar, meslektaşlar ve uluslararası müşteriler ile ortak dil olarak İngilizce konuşuyor olacaksınız ve sizde onlarla rahatlıkla akıcı ve anlaşılır şekilde İngilizce irtibata geçebiliyor, kariyerinizi güçlendirme adına önemli adımlar atıyorsunuz.

Hobi olarak öğrendiğiniz İngilizce ile gittiğiniz ülkede ve şehirde kendinizi yabancı gibi hissetmeden özgüven ve huzur içinde gezebilir, alışveriş yapabilir, etkinliklere katılabilir, insanlarla duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Türk Amerikan Derneği Şirinevler İngilizce Kursu’nda eğitim almanın ayrıcalığını bu şekilde rahatça anlayabilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER