Şirinevler İngilizce Kursu’nda Neler Yapabilirsiniz?

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Şirinevler İngilizce Kursu’nda Neler Yapabilirsiniz?

Tüm dünyanın ortak ve evrensel dili olan İngilizce’yi bilmek günümüzde artı sayılmıyor, gereklilik olarak görülüyor. Şirinevler İngilizce Kursları İngilizce konusunda gerekli eğitimleri ve danışmanlığı vermekle sizleri hedeflerinize yönlendiriyor.

İngilizce’yi mecburiyetten dolayı öğrenmek zorunda olan bireylerin sayıları her geçen gün artıyor. Kimisi girdiği işte kariyerini yükseltmek için kimisi ise yurt dışına çıkmak amaçlı öğrenme gereksinimi duyuyor. Her ikisi de aynı payda da birleşiyor. Amaç İngilizce öğrenmek. İnsan hayatında zor diye bir şey yoktur, insan başarmak istedikten sonra üstesinden gelemeyeceği durum yoktur. İngilizce öğrenmek her ne kadar zor gibi görünse de Şirinevler İngilizce Kursları’ndan alacağı eğitimle zorluğu en aza indirgemiş olacaksınız.

Türk Amerikan Derneği Şirinevler İngilizce Kursu, 65 yıllık köklü ve prestijli eğitim veren kurumdur. Kurucu üyeleri toplumda saygınlaşmış ve bilindik kişilerdir. Eğitim kalitesini en yüksek düzeyde tutmak ve İngilizce’yi en iyi şekilde öğretmek önde gelen hedeflerinden biridir.

Her yaşta ve her seviyeden insanın katılabileceği Şirinevler İngilizce Kursu İngilizce anlamında kendini kanıtlamış durumdadır. Kursumuzda, eğitim verecek öğretmenlerimiz sözlü ve yazılı sınavlara tabi tutulmuş, tecrübeli ve gerekli formasyon eğitimlerini tamamlamış kişileridir.

Öğretmenlerimiz, öğrencilerimizin seviyelerine inerek eğitimine başlar ve öğrenciyi İngilizce konusunda güçlendirir. Seviyelerini, gelişmelerini ve gerilemelerini takip eder ve öğrencinin durumuna göre program hazırlar. Şirinevler İngilizce Kursları, zengin ders materyali, teknolojinin yansıdığı sınıfları ve programları ile İngilizce’yi en iyi şekilde ilerletmeyi hedeflemektedir.

Topluma karşı kulakları tıkayıp direk olarak öğrenmeye odaklanmalısınız. Genelde insanlar İngilizce öğrenmek için İngiltere’ye gidilir orada öğrenilir düşüncesine sahiptir. Şirinevler İngilizce Kursu’nda eğitim alan kişi için bu durum söz konusu değildir. Türk ve yabancı öğretmenlerin desteği ile öğrenci İngilizce eğitimini en iyi şekilde alabilir ve geliştirebilir. Dil öğrenirken pratik yapmak önemlidir. Kurumumuzda aktivitelerin yer alması öğrencilerin pratik yapmasını amaçlamaktadır. İngilizce olarak sinema izlenir, karşılıklı diyaloglar kurulur. Bu sayede öğrenciler dili ezber olarak değil anlayarak ve yaşayarak kullanır. Eğitimde kalite önemlidir ve İngilizce’de kaliteli eğitimin faydasını, bir işe girdiğinizde veya İngilizce konuşulan bir ülkeye gittiğinizde karşılıklı diyaloglarda kesinlikle göreceksiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER