Bakırköy Genel İngilizce Kurslarında İngilizce Öğrenme

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy Genel İngilizce Kurslarında İngilizce Öğrenme

Ülkemizde her geçen İngilizce öğrenen kişilerin sayısı artmaktadır. Türk Amerikan Derneği Bakırköy Genel İngilizce Kursları İngilizce eğitiminde sektörün en iyisi olduğunu kanıtlamıştır. 67 yıllık tecrübesi ve güçlü eğitim kadrosu ile öğrencilere İngilizce eğitimini vermektedir.

İngilizce ezbere dayalı değil anlayarak ve kavrayarak öğrenilmesi gereken bir dildir. Matematikte olduğu gibi kurallara bağlı bir dil olan İngilizce profesyonel eğitmenler sayesinde kısa bir süre içerisinde öğrenilebilir. Gerek iş hayatında gerekse sosyal yaşantıda ihtiyaçlara karşılık verebilecek ve önü açık bir dildir. İngilizce bilen kişi bir kuruma iş başvurusunda bulunduğunda kabul edilme olasılığı oldukça yüksektir.

Bakırköy Genel İngilizce Kursları eğitmenlerini seçerken; sözlü ve yazılı sınavlara sokmaktadır. Alanında uzman, tecrübe sahibi, insan ilişkileri kuvvetli bireyleri seçmektedir. Kurumda yerli ve yabancı eğitmenler bulunmaktadır.

Bakırköy Genel İngilizce Kursları; öğrencilerin tüm isteklerine yanıt verecek kapasitededir. Eğitim materyalleri, son teknoloji sınıfları ve aktiviteleri ile öğrencinin İngilizceyi en iyi şekilde kavramasında yardımcı olmakta ve eğitim vermektedir. Eğitime başlayacak öğrencinin öncelikle seviyesini belirlemek için seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Yapılan seviye tespit sınavının sonucuna göre programı belirlenir ve eğitimine başlanır.

Günümüzde İngilizce bilen kişinin avantajları oldukça büyüktür. Evrensel bir dil olması ile öğrenimi yüksek dildir, en çok tercih edilen ve iyi bir eğitimle öğrenilmesi oldukça kolaydır. İngilizce öğreniminde en önemli unsur öğrencinin gerçekten öğrenmek istemesi ve başarabileceğine inanmasıdır. Gerçekten başaracağına inanan öğrencinin Bakırköy Genel İngilizce Kurslarının güçlü eğitim kadrosunun vereceği eğitimden kısa bir zaman sonra İngilizceyi ana dili gibi konuşabilecek seviyeye gelecektir.

Öğrenciye burda düşen en önemli görev; derslerine düzenli bir şekilde katılmak, sürekli kelime ezberlemek, aktivitelere katılmak ve kurumun vermiş olduğu ücretsiz imkanlardan faydalanmak.

Öğrencinin dersleri kaçırması ve katılamaması yada anlamaması durumunda özel ders verilmektedir. Her 3 dersten sonra yapılan quizlerde eğitimciler; öğrencinin gelişimlerini ve seviyelerini belirlemektedir. Quiz sonuçlarına göre ise öğrenciye özel ders programları hazırlanmaktadır.

Öğrenciler; aktivitelere katıldığında eğitmenleri ile sürekli olarak karşılıklı diyaloglar kurarlar ve kendilerine olan özgüvenleri artar. Aktiviteler ile İngilizceyi eğlenerek öğrenmektedir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER