ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Yurtdışında İngilizce kursu alacak öğrencilere kişisel hizmet veriyoruz. Öğrencilerle yaptığımız ilk görüşmede İngilizce ihtiyaçlarını, akademik veya profesyonel beklentilerini ve ekonomik durumlarını belirleyerek kendilerine en uygun ülke, şehir, okul ve eğitim alternatifleri sunarak ihtiyaçlarına en uygun eğitimi almalarını sağlıyoruz. Yurtdışı eğitimde çalıştığımız okulların hepsi ülkesindeki eğitim otoriteleri tarafından onaylıdır. Okul seçiminden vize işlemlerine, gidiş öncesi oryantasyondan vardıktan sonraki iletişimize kadar tüm aşamaları büyük bir titizlik ve profesyonellik içinde yapıyoruz.

Yurtdışı Eğitimi

Yurtdışı Eğitim Süreci Hizmetlerimiz

 • İhtiyaçların analizi
 • En uygun ülke, şehir, okul ve eğitimin seçilmesi
 • Okul kayıt işlemlerinin yürütülmesi
 • Vize dosyasının profesyonelce hazırlanması
 • Yolculuk öncesi bilgilendirme
 • Konaklamanın ihtiyaçlar doğrultusunda ayarlanması
 • Karşılama
 • Eğitim süresince destek

Bakirkoy İngilizce Kursu Yurtdışı Eğitimi

Yurtdışında Dil Eğitimi Alabileceğiniz Programlar

Genel İngilizce Dil Eğitimi
Akademik Dil Eğitimi
Yurtdışı üniversite eğitimi
Yaz okulu

Yurtdışında Dil Eğitimi Alabileceğiniz Ülkeler

 • Amerika
 • İngiltere
 • Kanada
 • Avustralya

Siz de en iyi yurtdışı eğitim deneyimi yaşmak istiyorsanız binlerce öğrenci gibi Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Bakırköy Şubesi'ni seçin.


Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak Yurtdışı eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER