ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İş İngilizcesi kursu eğitimi konusunda uzman bir kadroya sahip olan eğitim kurumumuzdan eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak isteyen kursiyer adaylarımızı kurslarımıza beklemekteyiz. İş İngilizcesi ile özel Busıness&conversatıon class eğitimlerini kurumumuzda tamamıyla yabancı eğitmenlerden almakta olacaksınız.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi Kursu Eğitimi

İş İngilizcesi kursu eğitimi konusunda uzman bir kadroya sahip olan eğitim kurumumuzdan eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak isteyen kursiyer adaylarımızı kurslarımıza beklemekteyiz. İş İngilizcesi ile özel Busıness&conversatıon class eğitimlerini kurumumuzda tamamıyla yabancı eğitmenlerden almakta olacaksınız. Eğitim programında hedeflenen konu, kursiyerlerimizin konuşma becerilerini en üst düzeye yükseltmek ve basit bir şekilde iş İngilizcesi eğitim hizmeti vermektir. Kurumumuzdan eğitim almak isteyen herhangi bir iş yerinde çalışan personellere özel olarak tasarlamış olduğumuz eğitimlerimiz, telefonda konuşma tekniklerinin öğrenilmesi, toplantıları yönetme ve sunum tekniklerini öğrenme, pazarlık tekniğini öğrenme, akıcı bir dil ile iş İngilizcesi konuşma, resmi yazışmaları zorlanmadan gerçekleştirme, raporları sunma, iş, ekonomi dokümanlarını okuma ve anlama, yöneticilere özel VIP İngilizce eğitimi, sektörlere özel meslek İngilizcesidir.

Bakırköy iş İngilizcesi kursu eğitimimizde başarıyı yakalayabilmeniz tamamıyla kişisel çabanıza bağlı olmaktadır. İş yerlerinizde unvan değişikliği gerçekleştirmek istiyor ve kariyer hedefinizde üst düzey yöneticilik gibi kavramlar bulunuyor ise muhakkak surette eğitim kurumumuza kayıt olarak iş İngilizcesi üzerine eğitim almalısınız. Kendi çapınızda öğrenmeye çalıştığınız dil bilgisi iş yerleriniz için yeterli olmayacağı için hedeflediğiniz kariyerlere kavuşma şansınız düşecektir

Bakirkoy İngilizce Kursu İş İngilizcesi

İş İngilizcesi Kursu Program İçeriği

İş İngilizcesi kursu program içeriği olarak öğrencilerine her şeyden önce çalıştıkları iş yerlerinde kariyer planlaması gerçekleştirme olgusu aşılanmaktadır. Programlar dâhilinde öğrencilerin talep ettiği gün ve saatlerde iş İngilizcesi üzerine maksimum fayda sağlanması gerekli olan konular üzerinde eğitim hizmeti verilmektedir. İş yerinde kişinin kolaylıkla bir sunum yapması, yabancı iş ortakları ile kolaylıkla diyalog kurması, iş sunumlarını gerçekleştirmesi, üst düzey yöneticileri ile birlikte yabancı ortakları ile büyük iş anlaşmaları yapma noktasında kendilerini hat safhada geliştirebilecekleri bir programa tabi tutulmaktadırlar. Eğitmenlerimiz iş İngilizcesi konusunda eğitim kurumumuzdan destek almak isteyen kursiyerlerimize diledikleri takdirde birebir özel dersler de verebilmektedirler. Gerekli tüm eğitimler ve eğitimlerde kullanılan eğitim materyalleri kursiyerlerimize ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu sayede öğrencilerimiz dışarıdan bir kaynak arayıp bulma gibi bir konu ile uğraşmak zorunda kalmamaktadır. Bakırköy iş İngilizcesi kursu programında sınıflar maksimum 10 kişilik kapasitede eğitim vermektedirler.


Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak İş İngilizce eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER