ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Kurumsal İngilizce Kursu

Her kurumsal firmanın ihtiyaçlarının farklı olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizleri dinler ve ihtiyaçlarınızı birlikte belirleriz, bu sayede hedeflerinize çok hızlı ulaşmanızı sağlayacak, tamamen size özel bir eğitim programı oluştururuz. Firmanız ve çalışanlarınız için aldığınız kurumsal ingilizce kursu eğitiminin, harika bir yatırıma dönüştüğünü hissedeceksiniz. Çünkü Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Bakırköy olarak uyguladığımız ingilizce eğitim sistemi, bir çocuğun ana dilini öğrenmedeki aşamaları esas alarak hazırlanmış, harika bir eğitim sistemine sahiptir. Çalışanlarınız için haftalık bir çalışma planı oluşturmaktayız. Bu çalışma planlarında, fazlası ile pratik yapmaları, zevkli ve sosyal bir ortamda, alanında uzman eğitmenler ile birlikte, ingilizceyi kolay bir şekilde öğrenmeleri amaçlanmaktadır. Firmanızın üst düzey yöneticileri de dahil olmak üzere, farklı kademelerde ve görevlerde çalışan personellerinizin bulunduğunu, bu kişilerin farklı seviyede ingilizce bilgisi olduğunu göz önünde bulundurarak, tüm çalışanlarınıza aynı anda ve her birine kendi seviyelerinde ingilizce eğitimi vermeyi daha doğru buluyor ve anlamda kapsamlı ve detaylı bir eğitim planı oluşturuyoruz.

Firmanıza özel oluşturduğumuz bu eğitim planında;

  • Genel İngilizce Eğitimi
  • Profesyonel İngilizce Eğitimi
  • Firmanızın özel ihtiyaçlarına uygun ingilizce eğitimi verilmektedir.

Yukarıdaki eğitim programlarından bir veya daha fazlasını tercih edebilirsiniz.

Bakirkoy İngilizce Kursu Kurumsal İngilizce

Tüm eğitim süresi boyunca kursiyerlerin gelişimleri kaydedilmekte ve düzenli olarak takip edilmektedir. Bu takip süreci, rapor halinde firmanıza sunulmaktadır. Bu raporlar ile, ilgili departman, eğitim alan kursiyerlerin, katılımını, gelişimi ve başarılarını net olarak takip edebilmektedir. Kurumsal İngilizce Eğitimi, kursiyer sayısının önemi olmaksızın, Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursu Bakırköy’de veya kurumun kendi bünyesinde yapılabilmektedir.

Daha öncede belirttiğimiz gibi, kurumunuzda çalışan kişilerin farklı seviyede ingilizce bilgisi olduğunu göz önünde bulundurarak, tüm çalışanlarınıza aynı anda ve her birine kendi seviyelerinde ingilizce eğitimi vermeyi daha doğru buluyor ve anlamda kapsamlı ve detaylı bir eğitim planı oluşturuyoruz

Türk Amerikan Derneği Yabacı Dil Kursu Bakırköy Şubemizde veya kurumunuzda ve çalışanlarınızın ingilizce seviyeleri dikkate alınarak, aynı anda eğitim verilmeye başlanacaktır. Kurumsal İngilizce Kursu programlarımız hakkında detaylı bilgi almayı düşünüyorsanız, lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşınız.


Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak Kurumsal İngilizce eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER