ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Başarı Garantisi Sunan TOEIC Kursu

TOEIC Kursumuz TOEIC sınavlarına hazırlık yapacağınız eğitimleri konusunda uzman, tecrübeli yerli ve yabancı eğitmenler aracılığı ile sizlere sunmaktadır. Sizlere verilen eğitimlerde amacımız öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasında büyük rol oynamaktır. Sınavlarda test çözme ile ilgili stratejileri, sınav süresini verimli kullanma becerisini sizlere aşılamak en önemli görevlerimiz arasındadır. Bakırköy TOEIC Kursumuzda önceki yıllarda öğrencilerin karşılaştıkları soruların çözümleri ile eğitim vermeyi tercih etmekteyiz. 

TOEIC

Öğretmen Kadrosu

Bakırköy TOEIC kursu öğretmen kadrosu oluşturulurken dikkat ettiğimiz hususlardan en önemlileri eğitimcilerin konusunda uzman olarak en az beş yıllık TOEIC deneyimine sahip olmaları, işe alım sürecimizdeki yazılı ve sözlü sınavları başarı ile tamamlamalarına dikkat edilmektedir. TOEIC kursu bölümümüzde göreve başlayan tüm eğitimcilerin akıllarında olan kariyer hedeflerine emin adımlarla ilerleyebileceklerini bilmeleri de kendilerine olan özgüveni arttırarak daha verimli işlere imza atmakta, başarılı öğrencilerin yetişmesine katkı sağlamaktadırlar.

TOEIC Sınavı Hakkında

Günlük iş hayatında kullanılan konuşma ve yazı örnekleri dikkate alınarak TOEIC Kursumuz aracılığı ile hazırlanılan sınav, İngilizce hakimiyetini doğru olarak ölçmek için ideal ve net bir sınavdır. TOEIC, TOEFL, GRE, GMAT gibi sınavların da hazırlayıcısı olan ETS nin işletmeler için özel olarak uyguladığı bir testtir. Bütün dünyada tanınan ve uygulanan TOEIC, İngilizce seviye tespit belirleme amacı ile en çok kullanılan sınavlar arasındadır. Her yıl 6 dan fazla ülkede 3 milyondan fazla kişi ve binlerce milletlerarası kurum tarafından kullanılmaktadır.

Bakirkoy İngilizce Kursu TOEIC

TOEIC Sınavı Nedir?

TOEIC Sınavı nedir? Diyecek olanlara bu sınavın daha çok ne işinize yarayacağı konusunda bilgi vermek daha uygun olacaktır. Günlük hayatımızda dahi günümüzde İngilizce dilinin önemi zaman geçtikçe artmaktadır. Gramer bilgisi, cümle kurma, soru sorma, yanıt verme gibi birçok konularda detaylı bir eğitim alınması gereken bir dildir. Özellikle iş yerlerinde kullanılan iş İngilizcesi için ideal bir sınav olan TOEIC sınavı İngilizce bilgisinin tam olarak ölçülmesi amacını taşıyan bir sınavdır. Bu sınavda alınan puanlara göre iş bulabileceğiniz başlıca sektörler arasında kurumsal şirketler, İngilizce öğretmenliği, insan kaynakları üst düzey yöneticileri, yabancı dil eğitim kurumlarıdır.Bu bağlamda TOEIC kursu kişisel ve mesleki gelişiminiz için çok yararlı bir sınavdır.

TOEIC Sınavının İçeriği

TOEIC Sınavının içeriğinde okuma ve dinleme olarak iki bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerde adaylar her birinde 100 er soru olmak üzere toplamda 200 soru üzerinden sorumlu tutulmaktadırlar. Soru tipi olarak çoktan seçmeli sorular sorulmaktadır.Bakırköy TOEIC Kursu eğitim kurumumuz tamamıyla sınav içeriği ile uyumlu eğitimleri tecrübeli eğitimcileri aracılığı ile adaylarına sunmaktadır. Bu sebeple sınavlara eğitim kurumumuz aracılığı ile hazırlanan tüm kursiyerlerimiz başarılı ve yüksek puanlı sonuçlar ile sınavları tamamlamaktadırlar.

TOEIC Sınav Süresi

TOEIC Kursumuzdaki tecrübeli eğitmenlerimiz öğrencilerimizi sınava hazırlarken zaman yönetimi hususunda da destek verdikleri için öğrenci sınav sorularını yanıtlayacak fazlası ile zamanı karşısında bulabilmektedir. TOEIC Sınav süresi, sınav bölümleri olan dinleme ve okuma bölümleri için ayrı ayrı belirlenmektedir. Dinleme bölümünde adaylar 45 dakika, okuma bölümünde ise 75 dakika olarak toplamda iki saatlik bir sınav süresince hayallerindeki mesleğe kavuşmak için ter dökmektedirler. Sınava katılım sağlayan öğrencilerin tek yapması gereken eğitim kurumumuzda aldığı zaman yönetimini iyi kullanmaktır.

TOEIC Sınav Sonuçları Ne Kadar Süre İle Geçerlidir?

TOEIC Sınavından alınan sonuç belgeleri iki yıl süre ile geçerli olup, en azından iki yıllık süre içerisinde alınan puan düşük dahi olsa iyi bir iş imkânı doğması halinde değerlendirilebilir. Bakırköy TOEIC Kurslarımızda eğitim aldıktan sonra sınava girilen ilk yıl yüksek başarı elde edilebileceği için bu iki yıllık geçerlilik süresi adaylarımız tarafından çok mühim olmamaktadır.

TOEIC Sınav Ücreti

Bakırköy TOEIC Kurslarımıza katıldıktan sonra sıra sınav kaydının yapılması aşamasına gelmektedir. TOEIC Sınav ücreti olarak belirlenen fiyat 98.79 eurodur. Merkez bankası tarafından her gün güncellenen kurlardan sonra STE adaylara mail yolu ile sınav ücretlerinin son hali hakkında bilgi vermektedir. Kurs bitiminde sınav tarihi belli olduktan sonra başvuru gerçekleşeceği zaman bu sınav ücretinin gerekli yerlere yatırılması gerekmektedir. Aksi takdirde sınav başvuruları sınav harcının yatırılmaması sebebi ile iptal edilebilir.

TOEIC Sınavı İçin İngilizce Seviyesi Ne Olmalıdır?

TOEIC kursu sınavında başarılı olmak isteyen adayların kursumuzda en azından upper-intermediate seviyesinde eğitimlerini tamamlamış olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde bu seviyenin altında sınava girilmesi başarı oranını düşürecektir. Seviyesi Upper-Intermediate altında olan adaylar,ilk önce bu seviyeye getirilir.

ÖN BİLGİ FORMU

Communicative Approach Eğitim Sistemi

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak TOEIC eğitiminde Communicative Approach metodunu kullanıyor olmamızın ana sebebi öğrencilerin ilk günden başlayıp aniden ortaya çıkan yaratıcı rollere, araştırma ve projeler ile birlikte oyunlara odaklanarak gerçek dünyadaki durumlarla benzerlik gösteren durumlarla karşılaştıklarında iletişim kurmalarını sağlamaktır. Çift ve gruplar halinde öğrenme ilk planda tutulmaktadır.

Türk Amerikan Derneği Neden Farklıdır

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu A.B.D Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve daha birçok bilindik kişi tarafından 1951 yılında kurulmuş ve resmi gazetede resmen onaylanarak ilan edilmiştir. Kurs bünyesinde hizmet vermekte olan öğretmenler öncelikle yazılı, ardından da sözlü sınavlara tabi tutulmaktadır. Bu uygulamaya gerçekleştiren tek dil kursu olarak derslerde günümüzde son teknoloji ders yaklaşımlarını kullanmaktayız. Dersler 50 dakika olarak verilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Sertifikası Farkı

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu sertifikası birçok yönden farklıdır. Derneğimizin kurucularının önemli kişiler ve kurumlar olması, Türkiye’nin ilk dil kursu olması, resmi gazetede onaylanması gibi farklardan dolayı Türk Amerikan Derneği sertifikası yurtiçinde ve yurtdışında çok prestijli bir belgedir. Her seviyede yapılan 4 quizi başarılı bir şekilde geçtiğiniz zaman prestijli Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy sertifikasını almaya hak kazanırlar.

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER