ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.
NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİTürk Amerikan Derneği NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİ

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ BAKIRKÖY ŞUBESİNDE 32 SAATLİK ÖZEL DERS PAKETLERİNDE,EKONOMİK KUŞAKLARI TERCİH ETMENİZ DURUMUNDA ( 10:00-18:30) NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİNDEN FAYDALANACAKSINIZ.BU ÇOK ÖZEL FİYATLAR KONTANJANLAR İLE SINIRLIDIR.

Hemen Bilgi Al
Enflasyon İle Topyekün MücadeleTürk Amerikan Derneği Enflasyon İle Topyekün Mücadele

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ BAKIRKÖY ŞUBESİ OLARAK EĞİTİME KATKI VERMEK VE DEVLETİMİZİN YANINDA OLMAK İÇİN TÜM EĞİTİMLERİNDE %10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİ. BU ÇOK ÖZEL FİYATLAR KONTANJANLAR İLE SINIRLIDIR.

Hemen Bilgi Al
2+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 2+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği Yabancı dil kursu Bakırköy şubesi olarak 2 kur genel İngilizce eğitimi alan adaylarına 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi ve 32 saat İtalyanca hediye etmektedir. Siz de bu avantajlı kampanyamızdan yararlanmak kursumuzdan eğitim almak istiyorsanız en yakın zamanda sizleri ofislerimizde görmek isteriz. Konusunda uzman eğitmenlerimizden alacağınız yararlı eğitimler neticesinde akıcı bir dil ile yabancı dil konuşmaya başlayacaksınız.

Hemen Bilgi Al
3+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 3+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesinde 3 kur Genel İngilizce eğitimi alanlara 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi, 32 saat de ek dil dersi hediye edilmektedir. Siz değerli kursiyer adaylarımızın kurslarımızla tanışmasına olanak sağlamak amacı ile başlatmış olduğumuz bu kampanyalardan yararlanarak Türkiye çapında en iyi dil eğitimi veren kurumumuzdan eğitim hizmeti almanız amaçlanmaktadır. Dil seviyenizi güçlendirirken, daha iyi konumlara ulaşma şansı elde etmek isteyen tüm adaylarımızı kurslarımıza davet etmekteyiz.

Hemen Bilgi Al
Özel Ders KampanyasıTürk Amerikan Derneği Özel Ders Kampanyası

İngilizce özel ders almak isteyen adaylarımız için Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesinde % 50 ye varan indirimler uygulanmaktadır. Avantajlı kampanya fiyatlarımızı görüşmek için sizleri Bakırköy kurs ofisimize bekliyoruz.

Hemen Bilgi Al
ÖN BİLGİ FORMU
KAMPANYALAR

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 09.09.2019
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 09.09.2019
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 09.09.2019
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Kampanyalar

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap

BİZİ TERCİH EDENLER