ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.
Tüm Online Eğitimlerde Yıl Sonuna Özel %50 İndirimTürk Amerikan Derneği Tüm Online Eğitimlerde Yıl Sonuna Özel %50 İndirim

70 Yıllık Türk Amerikan Derneği Kalitesi ile Mecidiyeköy Şubemizde Tüm Online Eğitimlerde Net % 50 İndirim Fırsatını Kaçırmayın. Dernek Kalitesi ile Yabancı Dil Öğrenmek için Sizi Şubelerimize Bekliyoruz

Hemen Bilgi Al
ONLINE İNGİLİZCE EĞİTİM KAMPANYASITürk Amerikan Derneği ONLINE İNGİLİZCE EĞİTİM KAMPANYASI

Türk Amerikan Derneği Bakırköy Yabancı Dil kurslarında kampanyalı programlarımıza (2+3 ve 3+3) kayıt yaptıran her öğrenciye İngilizce Online Eğitim hediye. Online eğitim ve kampanya detayları için sizi ofisimize bekliyoruz.

TAD Bakırköy İngilizce Online Eğitim İçeriği

  • Gerek evde gerekse okulda kullanılabilir. İstenilen an istenilen yerde kullanım kolaylığı sunar.
  • Sesli ve görsel konu anlatımlarından oluşur.
  • Sunduğu değerlendirme soruları, Seviye Belirleme Sınavları gibi ölçme ve değerlendirme araçları, öğrencinin seviyesini tespit etmesinde ve eksiklerini gidermesinde önemli rol oynar.
  • Öğrencilerin bireysel farklılıkları ve değişik öğrenme düzeylerini göz önünde bulundurur.
  • Çoklu zeka kuramı uygulanarak öğrencinin baskın zekasının yanı sıra çok baskın olmayan zekalarının da geliştirilmesi sağlanır.
  • Öğrenci odaklıdır, öğrencinin artılarını güçlendirirken zayıf yönlerinin giderilmesi için olanaklar sunar.
Hemen Bilgi Al
NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİTürk Amerikan Derneği NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİ

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ BAKIRKÖY ŞUBESİNDE 32 SAATLİK ÖZEL DERS PAKETLERİNDE,EKONOMİK KUŞAKLARI TERCİH ETMENİZ DURUMUNDA ( 10:00-18:30) NET % 40 + % 10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİNDEN FAYDALANACAKSINIZ.BU ÇOK ÖZEL FİYATLAR KONTANJANLAR İLE SINIRLIDIR.

Hemen Bilgi Al
Enflasyon İle Topyekün MücadeleTürk Amerikan Derneği Enflasyon İle Topyekün Mücadele

TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ BAKIRKÖY ŞUBESİ OLARAK EĞİTİME KATKI VERMEK VE DEVLETİMİZİN YANINDA OLMAK İÇİN TÜM EĞİTİMLERİNDE %10 ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE İNDİRİMİ. BU ÇOK ÖZEL FİYATLAR KONTANJANLAR İLE SINIRLIDIR.

Hemen Bilgi Al
2+2 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 2+2 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği Yabancı dil kursu Bakırköy şubesinde 2 kur genel İngilizce eğitimi alan herkeze 1 kur genel İngilizce + 32 saat iş İngilizcesi hediye etmektedir. Uzman eğitmenlerimizden alacağınız bilinçli eğitimler neticesinde akıcı ve yalın bir dil ile yabancı dil konuşmaya başlayacaksınız. Siz de bu avantajlı kampanyamızdan yararlanmak kursumuzdan eğitim almak istiyorsanız en yakın zamanda sizleri ofislerimizde görmek isteriz.

Hemen Bilgi Al
3+3 KampanyasıTürk Amerikan Derneği 3+3 Kampanyası

Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesinde 3 kur Genel İngilizce eğitimi alanlara 1 kur genel İngilizce, 32 saat iş İngilizcesi, 32 saat de ek dil dersi hediye edilmektedir. Siz değerli kursiyer adaylarımızın kurslarımızla tanışmasına olanak sağlamak amacı ile başlatmış olduğumuz bu kampanyalardan yararlanarak Türkiye çapında en iyi dil eğitimi veren kurumumuzdan eğitim hizmeti almanız amaçlanmaktadır. Dil seviyenizi güçlendirirken, daha iyi konumlara ulaşma şansı elde etmek isteyen tüm adaylarımızı kurslarımıza davet etmekteyiz.

Hemen Bilgi Al
Özel Ders KampanyasıTürk Amerikan Derneği Özel Ders Kampanyası

İngilizce özel ders almak isteyen adaylarımız için Türk Amerikan Derneği yabancı dil kursu Bakırköy şubesinde % 50 ye varan indirimler uygulanmaktadır. Avantajlı kampanya fiyatlarımızı görüşmek için sizleri Bakırköy kurs ofisimize bekliyoruz.

Hemen Bilgi Al
ÖN BİLGİ FORMU
KAMPANYALAR

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER