Bakırköy Genel İngilizce Kursu ile Kariyer

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy Genel İngilizce Kursu ile Kariyer

Türk Amerikan Derneği Bakırköy Genel İngilizce kursları; 67 yıllık köklü geçmişi ve uzman eğitim kadrosu ile kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş bir kurumdur.

İngilizce dünyanın ortak dili ve milyonlarca insan tarafından kullanılmakta ve her geçen gün öğrenmeye çalışan kişilerin sayısı artmaktadır. İngilizce artık tıp, mühendislik ve teknolojinin de dili olmuş durumdadır. Çoğu fakültelerin hazırlık sınıflarında İngilizce eğitim verilmektedir. İngilizce bir tercih durumundan çıkmış tamamen zorunlu hale gelmiştir. Hemen hemen çoğu yerde karşımıza çıkan İngilizceyi öğrenmek ihtiyaç halindedir.

Mesleklerinde ileriye yönelik emin adım atmak isteyen kişiler, İngilizceye önem vermektedir. Bakırköy Genel İngilizce kursları; kendini İngilizce dilinde geliştirmek isteyen öğrenciler için etkili eğitim vermektedir. Eğitimin en önemli amacı öğrencilerini istediği hedeflerine hızlı ve güvenilir bir şekilde yönlendirmektir.

Bakırköy Genel İngilizce kursu; öğrencilerin seviyelerini belirlemek adına quiz yapmakta ve yapılan quizin sonucuna göre eğitim programı hazırlayıp eğitime başlamaktadır.

Kariyer hayatında yeri çok önemli olan İngilizce; uluslararası kurumların öncelikli tercihlerinden biridir. Çünkü yerli ve yabancı bir çok kişi ile sürekli irtibatta olunması gerekecektir. İngilizce bilen bir kişi yurt dışından bir kişi ile telefon görüşmesinde yada elektronik ortamda görüşme sağlıklı bir şekilde iletişim kurmak için İngilizce bilmek zorundadır. Bu sebeple iş alımlarında uluslararası firmalar İngilizceyi zorunlu hale getirmişlerdir.

Öğrenciler; Bakırköy Genel İngilizce kurslarında eğitim alırken; seviyelerine uygun, uzman yerli ve yabancı eğitmenler tarafından programlı bir şekilde İngilizce öğrenirler. Ezbere yönelik bir eğitimin değil tamamen anlama ve kavrama yöntemi ile eğitim verilmektedir. Zengin ders materyalleri, teknoloji sınıfları ve aktiviteleri ile tamamen öğrencilere yönelik çalışmalar düzenlenmektedir. Eğitmenler her 3 üniteden sonra öğrencileri sınavlara tabi tutar ve gelişimlerini, seviyelerini, ilerleme durumuna göre programlar hazırlamaktadır.

Öğrencilerin dersleri kaçırmaları durumunda yada anlamadığı noktalarda eğitmenleri ile alacağı özel ve ücretsiz dersler verilmektedir. Her daim gelişmeleri takip edilen öğrenciler İngilizce öğrenme konusunda daha etkili bir duruma gelmektedir.

Öğrenciler dil eğitiminin en önemli gelişmelerini gösterebilecekleri aktivitelere katılmalı ve sürekli olarak aktivite programlarında pratik yapmaları gerekir. Bu sayede İngilizceyi akıcı ve seri bir şekilde kullanacak ve hayallerindeki gibi İngilizceyi konuşabilecektir. Kariyer hayatında da ilerleme kaydedecektir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER