ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy IELTS Kursları

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı) dünyanın çok tercih edilen İngilizce dil sınavıdır.
IELTS sayesinde, yurtdışında yaşamın, eğitimin ve çalışmanın kapılarını açabileceksiniz. Her yıl 2 milyondan fazla kişi, IELTS sınavına girmektedir. Eğer ki sizde bu milyonlarca kişi arasında yer almak isterseniz Bakırköy IELTS kurslarına katılabilirsiniz.IELTS, göçmenlik için İngilizce yeterliliğini şart koşan ülkelerde kabul edilen tek İngilizce dil sınavıdır. IELTS, orada yaşamak amacıyla vize başvurusunda bulunan kişilere yönelik onaylanmış ve güvenilir İngilizce dil sınavları listesinde yer alır.

Bakırköy IELTS kursumuzda, IELTS eğitimi konusunda yılların verdiği tecrübe ve uzmanlıkla yüksek başarı garantisini vererek eğitim hizmeti vermekteyiz. Bakırköy IELTS kursu olarak kurumumuzda her öğrenciye özel birebir ders programları hazırlanmakta ve IELTS dersleri sadece özel ders olarak vermekteyiz. Burada ki amacımız sınıfa sıkıştırılmış birbirinden ayrı hedefleri olan öğrenci topluluğu yaratmak yerine sadece ders verilen öğrencinin hedefi doğrultusunda program hazırlamak ve bu programa bağlı kalarak sınav başarısını maksimuma çıkarmaktır.

Sizlerde IELTS gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılara yükselmek ve iyi sonuçlar elde etmek istiyorsanız yapmanız gereken bir hedef belirleyerek Bakırköy IELTS kurslarımızı ziyaret etmelisiniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere destek olarak size en uygun ders programını hazırlayarak kısa sürede başarıya ulaşmanıza katkı sağlayacaktır.

Her öğrenci adayının IELTS sınavına girme sebebi birbirinden farklılık göstermektedir. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılık göstermektedir. Bu durumda Bakırköy IELTS kursu olarak her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekteyiz. Öğrencilerin hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarılı gelişimlerini bizzat takip etmekteyiz. Bu sebepten dolayı verdiğimiz eğitim birebir özel ders modelidir.

Eğitmenlerimiz business alanında uzman kişiler olarak seçilir. En az 2 yıllık tecrübeye sahiptir.Bu yönden dil ve kişisel gelişiminiz konusunda sizleri hep daha ileriye taşıyacaklarından emin olabilirsiniz.
Communicativeapproah ile dil öğrenirken gerekli materyallerden faydalanılır. İş konusunda güncel ve gerekli bilgilerin sağlanabileceği sesli konuşmalar dinletilir ve bununla tanı sıra dersler içerisinde de dinlenen ayrıntıların anlaşılıp kavranabildiği sözlü veya yazılı şekilde sorularla çeşitlendirilir.

Hedefleriniz her ne olursa olsun. IELTS skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol Bakırköy IELTS kursları uzman ve deneyimli eğitmenlerince hazırlanan IELTS ders programlarından geçmektedir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER