ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy IELTS Kursu

Bakırköy IELTS Kursları ile IELTS sınavına hazırlanan öğrencilerin, İngilizce’nin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak yada çalışmak isteyenlerin İngilizce dil seviyelerini değerlendirmek amacıyla yapılan bir sınavdır. Kişilerin dil becerilerini; doğru ve amacına uygun bir şekilde, dünya çapında kabul edilmiş standartlar çerçevesinde değerlendirmektedir. Başlangıç seviyesinden en ileri seviyeye kadar kapsamaktadır.

IELTS sınavı; akademik ve genel eğitim olarak iki çeşittir. Her iki sınavda; konuşma, okuma, yazma, ve dinleme becerilerini değerlendiren dört bölümden oluşmaktadır.

Bakırköy IELTS kurslarında IELTS sınavının içeriğine yönelik eğitimler verilmektedir. IELTS sınavı; dört dil becerisini değerlendiren görev tabanlı bir sınavdır. Dinleme, okuma, yazma ve konuşma bölümlerinden ayrı ayrı not alınır ve bu notların ortalaması genel sınav notunu oluşturur. Sınavların her biri, belli bir beceri üzerine yoğunlaşmak için özenle hazırlanmıştır.

IELTS Sınavı İçeriği

Bakırköy IELTS kurslarımıza katılarak eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimiz öncelikle IELTS kurs merkezimizden detaylı bilgi edinmelidir. IELTS sınavı akademik ve genel eğitim olmak üzere iki bölümden oluşmakta ve öğrencilerimizden talep edilen vizelerine göre hangi tip sınava girmeleri gerektiği hususunda karar vermektedir.

Gerçekleştirilecek olan her iki sınavın da kendi içlerinde bölümlendirildiği bilinmektedir. Sınava girecek öğrenciler; bu sınavlarda IELTS speaking, IELTS reading, IELTS listening ve IELTS writing kabiliyetlerini göstermeleri beklenmektedir. Bakırköy IELTS kurslarında eğitmenlerimiz, bu dört bölüm üzerine eğitim verebilmek için yoğunlaşmış ve itina ile hazırlanmıştır.

Bakırköy IELTS kurslarımızda eğitimine destek alan öğrencilerimiz IELTS’nin akademik ve genel eğitim modülleri için online kaynaklardan da yararlanabilmektedir. Öğrencilerimizin kullandığı kaynaklar tamamı ile sınavda yüksek başarı sağlamalarına yöneliktir. Sınavın dört bölümüne de hazırlanmada olanak sağlayan alıştırmalar ve e-kitaplar ile öğrencilerimizin eğitimleri desteklenmektedir.

IELTS sınavını kabul eden kurum ve kuruluşlar hangileridir?

ABD, Kanada, Birleşik Krallık, Yeni Zelanda ve İrlanda dahil olmak üzere birçok ülkede üniversite ve işveren kurumlar IELTS sınav sonucu talep etmektedir. Dünyadaki çoğu profesyonel kurum, göçmenlik büroları ve diğer hükümet kurumları IELTS sınav sonucu istemektedir. Bakırköy IELTS kurslarında sınava hazırlanıp ve başarı kaydeden öğrencilerimiz de bu üniversite ve kurumlarda yer alabilmeleri mümkündür.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER