Bakırköy IELTS Kursu Eğitimi Hakkında

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy IELTS Kursu Eğitimi Hakkında

IELTS, bir diğer adıyla Uluslararası Dil Yeterlilik Sınavı, yani İngilizcenin geçerli olduğu ülkelerde ve kurumlarda çalışmak veya eğitim almak isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliğini değerlendirmek amacıyla yapılan bir sınavdır. Bakırköy IELTS kursları; IELTS dil becerilerini amacına uygun ve yüksek başarı garantisi ile eğitim hizmeti vermektedir.

IELTS, akademik ve genel İngilizce bilgisini ölçmek amacıyla değil, kişilerin İngilizce alanındaki 4 ayrı becerisini ve buna bağlı olarak İngilizceye hakimiyetini ölçen bir sınav türüdür. IELTS dil becerilerini amacına uygun ve dünya çapında kabul edilen standartlar ile değerlendirmekte ve başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar tüm seviyeleri kapsamaktadır.

IELTS sınavı Uluslararası geçerliliği olan bir sınav türüdür. Her geçen gün katılım artmaktadır.

IELTS sınavına hangi seviyede hazırlanılır?

Hayatın çoğu evresinde insanlar sınavlara tabi tutulmaktadır. İlköğretim çağından lise yıllarının bitimine, üniversite, ehliyet vb. gibi birçok sınavlarla karşılaşılmaktadır. Her sınava olduğu gibi IELTS sınavına da hazırlıklı bir şekilde katılım sağlayıp başarı kaydedilmesi mümkündür.

Bakırköy IELTS kurslarımızda, öğrencilerimizin IELTS sınavından 6,5 ve üzeri bir başarı puanı alabilmesi için genel İngilizce eğitimini başarılı bir şekilde bitirip, advanced seviyesini de başarılı bir şekilde bitirmesi gerekir.

Bakırköy IELTS kurslarımızda öğrencilerimize etkili ve verimli eğitim verirken aktiviteler ile gelişimlerini desteklemekteyiz. Grammar Club, Speaking Club, Writing Club gibi öğrenme etkinlikleri ile amacına uygun bir şekilde hizmet edilmektedir. Grammar Club ile İngilizce dil bilgisi eğitimleri verilmekte ve eğitim sonucunda; cümle kurma, zaman kavramları ve kipleri öğrenip dil eğitimi için öğrenilmesi gereken ilk unsurları tanıma fırsatı bulunmaktadır. Bakırköy IELTS kurslarımıza katılan öğrenciler bu aktiviteler ile birlikte hem sınav bilgilerini hem de genel İngilizce bilgilerinde ilerleme kaydedecektir. Öğrenciler; Speaking Club haftanın 6 günü yabancı ve Türk eğitmenler ile belirlenen etkinlikler yada konular doğrultusunda pratik yapma şansı elde etmiş olmaktadır. Bakırköy IELTS kursları öğrencileri Writing club ile kazanılması zor olan yazma becerisini writing aktiviteler ile çok kolay bir şekilde kavrayabilmektedir. Aktivitelerin gerçekleştiği zamanlarda eğitmenlerimiz öğrencilerimize yazma tekniklerini gösterecek ve kurlarımızda bol bol İngilizce yazı yazma fırsatını bulmaktadır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER