ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy İngilizce Kursları

Bakırköy İngilizce Kursları, sizlerin sınıftaki dersleriniz ve aktiviteleriniz arasında bir denge kurmanızı sağlayan az yoğunluk içeren bir programdır. En seçkin, alanlarında tecrübeli hocalarımız profosyenel bir şekilde ve hep öğrenci odaklı düşünerek iyi bir derece de İngilizce eğitimi vermektedir. Kurslarımızda verilen ingilizce eğitimlerimiz tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda, gün ve saatleri sizin oluşturduğunuz programlar dahilinde gerçekleşmektedir.

İngilizce bilgi seviyenizi Bakırköy İngilizce kurslarında kendi öğrenme kapasitenize göre ingilizcenizi geliştirecek ve bu süreçte bulunduğunuz yerin de tadını çıkaracaksınız. Sizlerin İngilizce de hangi seviyede bulunduğunu öğrenebilmek adına seviye tespit sınavları yapmaktayız. Bu seviye tespit sınavlarımızın sonucuna göre sizleri seviyenize uygun sınıflara yerleştirerek hiç bir seviye kademesini atlamadan en bilgili şekilde yetiştirmekteyiz.

Bakırköy İngilizce kursları sizlere en iyi biçimde eğitimi vermekle birlikte öğrenirken eğlenmenize de yardımcı olmaktadır. Kuslarımızda zengin eğitim materyalleri bulunmaktadır. Bu materyaller hem daha hızlı öğrenmenizi hemde öğrenirken derslerden daha fazla zevk almanızı sağlamaktadır.

Bir çok öğrencinin derslerde ki verimsizliği, geri planda kalması kendinden tereddüt etmesinden kaynaklanmatadır. Derslere katılım sağlamada çok problem yaşamaktadır. Bakırköy İngilizce Kurslarımızda bu sorunu ortadan yok etmeyi amaçlamaktayız. Sınıflarımızda derse katılırken tereddüt etmeden, düşüncelerinizi doğrularınızı söylemekten çekinmeden kendinizden emin bir biçimde derslere katılmanızı sağlamaktayız. Böylelikle kendinizde ki tereddütü ortadan kaldıracak ve derslere daha çok katılarak verim alacaksınız.

Bakırköy İngilizce Kursları olarak sağladığımız bir diğer avantajımızda ücretsiz özel dersler almanızdır. Devamlı pratik yapmanızı gerektiren İngilizce dili için özel dersler büyük önem taşımamaktadır.Derslere katılamama gibi durumunuzda yada katılsanız da geri planda kalmanız durumunda ücretsiz özel derslerimizden yararlanarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Özel ders programlarımızı birebir yada istediğiniz arkadaşlarınızla alabilirsiniz.

Kurslarımızın vermiş olduğu avantaj bu kadarla sınırlı değil tabi ki; Grammar Club, Speaking Club öğrenme etkinliklerimize kursta eğitiminiz bitsede ömrünüz boyunca devam edebilecekseniz. Bu sağladığımız avantaj sizlerin ingilizceyi unutmamasına ve sürekli pratik yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Yabancı dil eğitimlerinizi Bakırköy İngilizce kursumuzdan alarak iletişim gücünüzü kuvvetlendirip tüm ülkelerde İngilizceyi kendi diliniz gibi konuşabilirsiniz. Her ne kadar tüm fırsatlar elinizin altında olsada internet üzerinden de öğrenebilirim desenizde bu pek mümkün olmayabilir. Ne kadar kendi imkanlarınızla öğrenmeye çalışsanızda kurslardan yardım almadan İngilizce dilini akıcı ve anlaşılır bir şekilde konuşamazsınız yada telafuz edemezsiniz. Bakırköy İngilizce Kurslarına gelerek bu gibi sorunlar yaşamayacaksınız. En kısa sürede size yakışır şekilde eğitiminizi başarılı sonuçlandıracaksınız.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER