Bakırköy İngilizce Kursları Özel Ders

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy İngilizce Kursları Özel Ders

Bakırköy İngilizce Kurslarının Yabancı Dil eğitimlerinde özel dersler önemli bir rol oynamaktadır. İngilizce gibi devamlı pratik gerektiren dil için özel derslerde görülen birebir eğitimler dil seviyesi geliştirmek için önem taşır.

Bakırköy İngilizce Kursumuzda ders programlarımızda zaman yetersizliği, eğitim içeriğine dahil olmakta yada konu kaçırma gibi konularda zorluk yaşamakta iseniz istediğiniz zaman ve süreç içerisinde deneyimli eğitmen kadromuzla birebir özel ders alabilirsiniz. Toplu derslere nazaran daha hızlı ilerlemenizi sağlayan bu özel program, hedeflediğiniz İngilizce seviyesine başarılı şekilde kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Ayrıca İngilizce özel dersler deneyimli ve konusunda uzman yabancı ve türk öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir. Bakırköy İngilizce Kursumuzda kişiye özel hazırlanan özel ders programlarımız tamamen birebir ya da arkadaş çevrenizle beraber ders alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan, ders günlerini ve saatlerini, ders dökümanlarını, eğitim tercihini sizin belirlediğiniz bu eğitim methoduyla oldukça kısa ve başarılı sonuç odaklı dil eğitimi alabilirsiniz. Öncelikli olarak hedeflerinizi dinleyerek ardından sizleri seviye tesbit sınavından geçirerek oluşturduğumuz eğitim programımız sayesinde kısa sürede sizleri mezun verebiliriz. Kurumlarımızda seviye tesbit sınavından geçmiş, ardından ders programını belirlemiş öğrencinin bir sonra ki süreci ders başlangıcı ve eğitim sürecidir. Eğitim sürecimiz ders saatinin sonuna kadar aralıksız biçimde ve programa sadık kalınarak devam eder. Başarılı bir eğitim süreci; dersleri aksatmamak, bolca kelime ezberlemek, verilen ödevleri yapmak ve başarıyı istemekten geçer.

Birebir özel ders programlarımız nasıl hazırlanacak diye sorarsanız eğer gelin sizi bilgilendirelim:

1-) Bakırköy İngilizce Kursumuzu ziyaret ettiğinizde sizleri eğitim danışmanlarımız karşılamaktadır. Hedeflerinizi, kat etmek istediğiniz başarıyı ve yapmak istediklerinizi dinleriz.
2-) İngilizce seviyenizi ölçtüğümüz dört beceriden ( okuma, yazma, konuşma, dinleme ) oluşan seviye belirleme sınavına tabi tutarız.
3-) Seviye tespit sınavı sonrası Mapping ( Kişiye özel eğitim haritası ) çıkartırız.
4-) Özel ders alacağınız ders programını size ve eğitmeninize uygun ve saatlere göre planlarız.
5-) Aylık içeriklerinizi ve hedeflerinizi oluştururuz.
6-) Kurumda bulunmadığınız zamanlarda, yapmanız gereken çalışmaları takvime yerleştiririz.
7-) Ay sonunda seviye gelişim raporlarınızı hazırlarız.

Eğer ki sizde özel derslerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ve kendinize özel program hazırlatmak isterseniz Bakırköy İngilizce Kursumuza davetlisiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER