ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy İngilizce Kursu

Türk Amerikan derneği 1951 yılından günümüze kadar yabancı dilde ve eğitimlerde uzmanlaşmıştır. Bakırköy İngilizce kursumuzda öğrencilerine yönelik eğitim çözümleri üreten kaliteli hizmet anlayışı ve öğrenci odaklı eğitim methodlarımız ile kısa sürede ingilizceyi konuşabileceksiniz.

Bakırköy İngilizce kursumuzda öğrencilerin seviyelerine göre değerlendirip eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimizin seviyelerini belirlemek adına seviye tespit sınavları uygulanmaktadır. Seviye tespit sınavlarının sonucu ile öğrencilerin seviyesi tespit edilerek kursiyerlerimize uygun ders programları hazırlanmaktadır. Her öğrencimiz için ister grup dersi isterse de özel dersler teknolojik bakımdan zengin olan sınıflarımızda verilmektedir. Türkiyenin uzman, başarılı, yerli ve yabancı eğitmenleri tarafından Bakırköy İngilizce kursumuzda İngilizce eğitimi alabilirsiniz. Öğrencilerin sıradan bir eğitimden çok farklı olarak ve zengin materyallere sahip olarak sınıf içerisinde herkesin kendinden emin bir şekilde derse katılmasını sağlamaktayız. İngilizce eğitimlerimizi kursiyerlerimizin taleplerine göre isterlerse sınıf ortamında yada isterlerse özel ders olarak verebilmekteyiz. Eğitimlerimizde kursiyerlerimizin eğitiminin daha verimli geçmesi ve başarılı sonuç vermesi için her seviyede öğrencilerin ücretsiz özel ders hakkı bulunmaktadır. Bu ücretsiz telafi ders imkanı ile gelmediğiniz günler de kaçırmış olduğunuz konuları yada derste anlamadığınız konuları ücretsiz özel derslerimiz ile alabilirsiniz.

Bakırköy İngilizce kurslarından; uzman eğitmen kadrosuyla, zengin eğitim materyalleriyle ve teknolojik eğitimde iyi düzeyde olunması ile üst derece de eğitim düzeyine sahip olmaktayız. Eğitimimiz de hedeflerimizden biride kaliteyi en yüksek noktaya çıkarmak ve öğrencilerimize yurtdışı deneyimi yaşarmış gibi bir ortamda İngilizce eğitimi sağlamaktır.

Birçok kişi İngilizce öğrenmek için yada var olan dil bilgisini geliştirebilmek için farklı uygulamalara başvurabilir ve bu iş sizi içinden çıkılmaz bir hale sokabilir. Bu işin içinden çıkabilmeniz ve sizlerin iyi derece de bir eğitim alabilmesi adına Bakırköy İngilizce kursumuza sizleri davet edebiliriz.

Bakırköy İngilizce kursu olarak tarafımızdan öğrencilerimize sağladığımız aktivite avantajlarınıda ufak şekilde size aktararak kursumuzu neden tercih etmeniz konusun da biraz daha bilgilendirme yapmamızda fayda var. Grammar Club, Speaking Club öğrenme etkinliklerimize bir ömür katılma fırsatı yakalamaktasınız. Bu imkanın sizlerde olması sebebiyle aldığınız bilgileri hiçbir zaman unutmama, hafızanıza kazımak amacıyla hizmet edilmektedir. Grammar Club ile ingilizce dil bilgisi eğitimleri verilmekte ve bu eğitimle cümle kurma, kipleri ve zaman kavramlarını öğrenerek ilk unsurları tanıma imkanı bulmaktasınız.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER