ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy İngilizce Kursu

Farklı amaçlar doğrultusunda İngilizceyi doğru koşullar altında öğrenmek artık büyük öneme sahip. Özellikle mesleki açıdan İngilizceyi sektör bazında doğru kelime telaffuzu ile öğrenmek, iş bulma açısından rakipleri bir adım geride bırakma imkanı verir. Çünkü günümüzde şirket yöneticileri ve sahipleri, iş alımı gerçekleştirirken CV üzerinde mutlaka yüksek seviye İngilizce aramaktadır.

Böylece hem kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanma şansı yakalanabilir hem de kolayca iş bulma fırsatı elde edilebilir. Tabii seyahat ederken kolaylık sağlamak ve sosyal yaşamı daha rahat hale getirebilmek için, genel İngilizce eğitimi almak büyük öneme sahiptir.

Farklı Amaçlar Doğrultusunda İngilizce Kursu

İngilizce pek çok amaç altında değişik plan doğrultusunda ele alınmaktadır. Yerli ve yabancı eğitmenler eşliğinde etkin eğitimlerin verildiği Bakırköy İngilizce kursu, amaca uygun yüksek seviye İngilizce donanımı sağlıyor. Böylece işe girdiğinizde şirket kapsamında sunum, pazarlama teknikleri ya da toplantıya katılma gibi pek çok etmeni gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda pedagojik eğitim üzerinden doğru kelime telaffuzuyla, sektör bazında daha önemli etkinlikleri yerine getirebilirsiniz.

Bakırköy İngilizce Kursu

Bakırköy ve çevresinde profesyonel İngilizce eğitimi almanız mümkün. Bunun için yurtdışına çıkmanıza gerek yok. Yabancı eğitmenler eşliğinde özel materyaller ve tam donanımlı ekipman ile, istediğiniz dil seviyesine ulaşabilirsiniz. Üstelik İngilizcenin kültürünü anlayarak dile daha hakim olabilirsiniz. Bu da size hem iş dünyasında hem de sosyal yaşantıda pek çok kapıyı kolayca açmanıza fırsat tanıyor.

Farklı İngilizce Eğitimleri

Özel ders programlarıyla üniversite mezunu sertifikalı eğitmenler eşliğinde, dilediğiniz İngilizce eğitimini alabilirsiniz. İş İngilizcesi, genel İngilizce, yurtdışı eğitim İngilizcesi, sınavlar için özel İngilizce kursu. Her biri tamamen kurumsal bir anlayışla amaca uygun sağlanmaktadır. İngilizcenizi geliştirmek ve hayatı daha kolay hale getirmek için, Türk Amerikan Derneği Bakırköy üzerinden destek alabilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER