Bakırköy İngilizce Kursu Aktiviteler

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy İngilizce Kursu Aktiviteler

65 yıllık tecrübesi ve birçok işe imza atmış olması ile Bakırköy İngilizce Kursları tüm kapılarını öğrencilere açmış durumdadır.
Yabancı dil bilgisini sıfırdan öğrenmek isteyen yada olan yabancı dilini geliştirmek isteyen kişilerin kolay şekilde kayıt olabileceği Bakırköy İngilizce Kursumuz öğrencileri bunaltamadan ve sıkmadan dil eğitimi vermektedir. Kursumuzun uzman ve akademik eğitmen kadrosuyla alacağınız eğitimler sosyal yaşamınızda yada iş hayatınızda size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Öğrencilerin olduğu kadar velilerinde ilgisini çeken Bakırköy İngilizce kursumuzda her derslik 12 öğrencinin aynı anda eğitim alabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Anadili İngilizce olan eğitmenlerin vermiş olduğu dil eğitimi kısa zamanda öğrencilerin kavrayabilmesine sebep olmaktadır.

İngilizce dili eğitimi alırken yapılan aktivitelerde öğrencilerin iyi bir eğitim alması için önemli bir detaydır. Aktiviteler hayatımız boyunca eğlenceli ve öğretici zaman dilimidir. Bakırköy İngilizce kursumuza katılan herkese aldıkları eğitimleri pekiştirmeleri ve pratik yaparak İngilizce konuşmalarını unutmamaları ve geliştirmeleri için aktivitelerden ömür boyunca yararlanma hakkı verilmektedir.

Şimdi bu yararlanabileceğiniz aktiviteleri sizlere aktarıp bilgilendirelim.

1- Speaking Club ( Konuşma Kulübü)

Öğrencilerimiz kendi seviyelerinde konuşma gruplarına katılarak rahat ve güvenli şekilde konuşma becerilerini geliştirebilecekleri Speaking Club çalışmalarımız eğitim aldığınız süre boyunca ve mezun olduktan sonrada tamamen ücretsiz şekilde sizlerindir.

2- Reading Club ( Okuma Kulübü )

Okuma çalışmalarında kazanılan yeni kelimeler öğrencilerimizin aldığı dil eğitimlerinde büyük yardımcı olmaktadır. Kelime dağarcıları gelişen bir öğrenci kendini öz güvende ve rahat hisseder. Ücretsiz ve sınırsız yararlanabileceğiniz Reading Club çalışmaları hafta içi ve hafta sonu olarak Bakırköy İngilizce Kursumuzda uygulanmaktadır.

3- Writing Club ( Yazma Kulübü )

İş dünyasında da yabancı dilini kullanacak öğrencilerimiz için bu aktivite derslerinin ne kadar önemli olduğu, iç yazışmalarda ve mail, belge doldurmalarda kendini göstermektedir. Bakırköy İngilizce kursu olarak yazma aktivitesinde kelime bilgisi çalışmaları, yazma teknikleri ve zaman kalıplarını doğru kullanma teknikleri üzerine durmaktayız.

4- Grammar Club ( Gramer Kulübü )

Grammer Club çalışmamızda kelime ve takılar, Tens yapıları, zamanların doğru kullanışı gibi çoğu konularda alıştırmalar örnekler ve tekrarlar gerçekleştirilmektedir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER