Bakırköy İngilizce Kursu Ders Seviyeleri

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu

Bakırköy İngilizce Kursu Ders Seviyeleri

İngilizce günümüzde birçok alanda ve bir çok yerde kullanılmaktadır. İngilizce uluslararası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılmaktadır. Dünya üzerin de bir çok ülkelerde ingilizce resmi dildir. Bunun yanı sıra ingilizce; artık pek çok meslekde de gereklilik haline gelmiştir. Bu tür önemli bir dili Bakırköy İngilizce kurslarından alarak geliştirebilirsiniz.

Türk Amerikan Derneği Bakırköy ingilizce kursumuz, 65 yıldır kurslara katılan öğrencilere uluslararası standartlarda her seviyede ingilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce kursumuzda Türk Amerikan Derneği, Öğrencilere en çok ders saati hakkı tanımaktadır. Kurda 164 ders saati boyunca eğitim vermekteyiz. Öğrencilere tanınan 164 saatlik öğrenim zamanının yanı sıra derslerini kaçırması halinde ek ders saatleri, ücretsiz bire bir özel ders hakları verilmektedir. Bu durumda derslerinizi kaçırsanızda yada anlamadığınız konu varsa bile bunları tamamlayıp geri kalmayarak İngilizce'yi hızlı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Bakırköy İngilizce Kursumuzda en iyi biçimde öğretim methodu olan Communicative Approach tercih edilmektedir. Bunun sebebi günümüzde bir çok eğitim kurumunda dil bilgisine dayalı bir eğitim methodları vardır. Bu durumda kursiyerlerimizin konuşma edinimlerini kötü bir şekilde etkilemektedir. Bakırköy İngilizce kursumuzda kullanılan bu method sayesinde öğrencilerimiz kısa bir sürece akıcı ve hızlı konuşabilecektir.

İngilizcenin Seviyeleri

Beginner: Beginner seviyesi ingilizceye yeni başlayanlar içindir. İngilizceyi az seviyede konuşabiliyorsanız yada sıfırdan başlıyorsanız derslerimiz sizin için doğru tercih olacaktır. Derslerin daha anlaşılır biçimde olması için pratik yöntemler tercih edilmiştir. Nesneler, filler, basit cümle kuruluşları, cümlenin öğeleri ile görsellik desteklenerek sunulan bir programdır. Bu derslerimizde konu anlatımları anlaşılır bir dilde, yalın ve kolay şekilde aktarılmaktadır. Bu seviye de belirli kalıplar halinde ezber yoluyla bilinç altına yerleştirilmeye çalışan bir eğitim olacaktır.

Elementary: Temel dilbilgisinin yapılarının öğrenilmesini içerir. Bu seviyede zaman ve cümle yapıları ile tanışılır. Öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşabilir, kolay konu başlıklarını okuyup anlayabilirler. Bu seviyeyi atlattığınız durumda günlük konuşmaları yapmaktan çekinmeyeceksiniz.

Pre- Intermediate: Orta seviyenin başı anlamına gelmektedir. Sözcük kapasiteniz genişleyecek bu sayede aklınızdan geçen kelimeleri rahatlıkla cümleye dökebileceksiniz.

Intermediate: Bu grupta bulunan kişiler seviyelerin ortasında bulunurlar. Daha fazla İngilizce kalıbına hakim olduklarında anlama konusunda pre-intermediate seviyesindeki kişiler gibi rahattırlar. Fakat konuşma konusu devreye girdiğinde pre-intermediate seviyesindeki kişilerden çok daha iyi durumdadırlar.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
Bakırköy İngilizce Kursu Ders Seviyeleri

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap

ÖĞRENCİLERİMİZDEN


BİZİ TERCİH EDENLER