Bakırköy İngilizce Kursu İş İngilizcesi

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy İngilizce Kursu İş İngilizcesi

Dünyaya hitap edebilmek, her ülkede işlerimizi geliştirebilmek ve insanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla iş birliğinin gelişmesi gerekir. Bunun içinde Dünya da en gelişmiş ve geçerli dil olan İngilizce gereklidir. Eğitimden iş hayatına her türlü iş konusunda kapıları açmanın anahtarı haline gelmiştir. İşiniz için dil eğitiminizi geliştirmek isterseniz Bakırköy İngilizce Kurslarından destek alabilirsiniz.

İş İngilizcesi, meslek hayatlarında başarılı bir İngilizce kullanımına ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen bireylere yöneliktir. Bakırköy İngilizce kursumuzda genel ingilizce bilgisinin yetmediği meslek alanları için çalışma alanınıza uygun İş ingilizcesi eğitim müfredatı oluşturarak İngilizcenizi geliştirirken bir yandan da ihtiyaç duyduğunuz meslek terimleriyle pekiştiriyoruz.

Başlangıç seviyesi ve orta ileri seviyeden oluşmakta olan programlar dahilinde üç kurda bitiren kursiyerler toplamda 270 saat eğitim almış olacaktır. Fakat İş İngilizcesi eğitimi için öncelikle Intermediate seviyesinde bir İngilizceye sahip olunması gerekir. Hangi seviye de ne durumda olduğunuzu merak ediyorsanız Bakırköy İngilizce Kursları seviye tespit sınavlarına katılabilirsiniz. Eğer ki seviye tesbit sonucunda Intermediate seviyesinden düşük de iseniz Bakırköy İngilizce Kurslarından Elemantary ya da Pre İntermediate kurs programına katılarak seviyenizi yükseltip daha sonrada İş İngilizcesi kuruna geçebilirsiniz.

İş ingilizcesi eski dönemlere nazaran günümüzde oldukça değerli ve oldukça öneme sahip dil eğitimlerinin başında gelmektedir. Büyük bir iş dünyasında uluslararası marka olma yada uluslararası ticarette yükselme hedefi İngilizce bilmeyi ve akıcı olarak kullanmayı gerektirmektedir. İş ingilizcesi akıcı konuşma okuduğunu anlama ve yorumlama, akademik metin ve yazışmalar gerçekleştirme, dinleme becerilerini gerçekleştirme gibi becerilerin yanı sıra bir çok becerileri de bu program çerçevesinde özel olarak öğrenciye verilebilir. Bu eğitimler;

1. Etkili şekilde İngilizce yazışma teknikleri ( mail, teklif, sunum, mektup)
2. İngilizce CV hazırlama
3. Hizmet içi eğitimler
4. İngilizce toplantı ve sunumları yönetme
5. Kişisel Gelişim İngilizcesi
6. Hukuk İngilizcesi
7. Finans İngilizcesi
8. Tıp İngilizcesi
9. Etkili şekilde İngilizce konuşma teknikleri ( toplantı, telefon, sunum )
10. Pazarlama ve Satış İngilizcesi
11. Truzim İngilizcesi

Bunun gibi bir çok alanda kurumlara özel ya da kişisel olarak İş İngilizcesi hazırlayabilmekte ve eğitimlerini Bakırköy İngilizce kursu şubemizde verbilmekteyiz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER