ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

BAKIRKÖY TOEFL KURSU

“TAD dan alacağınız TOEFL kursu eğitimi ile “%100 başarı” Garantileyin”

Merkezi Amerika’da olan TOEFL ana dili İngilizce olmayan, kariyer hedefi ve yurt dışı eğitim ve iş imkanı isteyen, dünyanın dört bir yanından öğrencilerin katılım gerçekleştirdiği, akademik İngilizce bilgi seviyesini ölçümleyen uluslararası geçerliliği olan yeterlilik sınavıdır.

Dünya çapında 150’den fazla ülkede 10.000’e yakın birçok devletler ve vakıf üniversitesi, özel kurum ve kuruluşlar, akademik enstitü yüksek TOEFL puanı kabul etmektedir.

TOEFL sınavı ABD’de EDUCATIONAL TESTING SERVICE şirketi düzenlemektedir.

  • Sınav süresi 4 saat 30 dakikadır.
  • TOEFL sınavının skorlarının geçerliliği 2 yıldır.
  • TOEFL sınavına istediğiniz ülkede katılabilirsiniz. Türkiye’ de İstanbul, Ankara, İzmir’de her gün ve bazı günler Adana ve Eskişehir’de girebilirsiniz.

Tad Bakırköy TOEFL Kursu İngilizce eğitimi TOEFL kursuna kayıt olana üniversite öğrencilerimize hem kişiye özel eğitim, hem de seviyeleri aynı olan arkadaş gruplarına özel grup programları ile TOEFL sınavına hazırlamaktayız. En doğru eğitimi almaları için Bakırköy TOEFL Kursları arasında en başarılı ve sonuç odaklı eğitimi veriyor ayrıca TOEFL da alanının en iyisi olan öğretmen kadromuz ile öğrencilerimizin hedefledikleri puanlara ulaşmalarını sağlıyoruz.

TAD Bakırköy TOEFL Kursuna kayıt olduğunuzda ister Genel İngilizce kursu, ister TOEFL İngilizce sınavına girecek olan öğrencilerimizi TAD ailesinin bir ferdi olarak kabul ediyoruz.

TAD Bakırköy TOEFL Kursuna kayıt olan öğrencilerimizin, kayıt oldukları dakikadan itibaren sınav tarihine kadar tüm bu süreçte içerisinde yanındayız. Bakırköy TOEFL Kursları olarak bu sektörde hizmet veren Dil Okulları arasından,Öğrencilerine gelecek odaklı tüm imkanları sağlayabilen ve seviyelerini maksimum düzeyde tutmayı hedefleyen Sonuç ve gelişim Odaklı sistematik çalışan Profesyonel hizmeti sunmaktayız.

TOEFL ingilizce sınavı, öğrencilerimiz için ne kadar büyük önem taşıyorsa TAD Bakırköy TOEFL kursu olarak A’dan-Z’ye öğretmenlerimiz ve tüm kadromuz içinde aynı önemi teşkil ediyor.

“Geleceğiniz bizler için çok değerli”

Bugüne kadar TAD’dan TOEFL eğitimi alan birçok öğrencimiz TOEFL sınavından yüksek puan alarak başarıyı garantilemiştir.

TOEFL ingilizce kursu kişiye özel ve grup ders programları içerir. TOEFL sınav sistemine uygun olarak düzenlenmiştir. Birçok farklı kaynaklar kullanılmaktadır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER