ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bakırköy Yds Kursları

Bakırköy Yds Kurslarımızın asıl amacı; hedeflediğiniz puana ulaşabilmeniz için gerekli gramer bilgisi tekniğine yönelik bilgileri öğretmek ve sınav pratiği kazandırılarak ilk sınavınızda hedefinize sizleri ulaştırmaktır. Yds sınav içeriğine yönelik derslerin yanı sıra sınavda uygulayabileğiniz pratikler, sınav tekniğine yönelik eğitim çalışmaları içermektedir. Eğitimler son yds sınavına göre hazırlanmış kaynaklarla verilmektedir.

Bakırköy Yds Kursumuzdaki eğitmenlerimiz, yds sınav ve soru tekniklerinde uzman ve uzun yıllardır akademik kadrolarda görev alan eğitmenlerden oluşmaktadır. Yds derslerimizde sınav tekniğine odaklı eğitimler verilerek öğrencilerin Yds sınav puanını arttırmayı hedeflemektedir.

Yds Sınavının Eğitim İçeriği

Bakırköy Yds Kursları sınava hazırlıkta “Grammer Translation Method” kullanılmaktadır. Verilen YDS kurslarında öğrencilerimizin cümle analizi üzerinde gelişme göstermesinin yanı sıra dil bilgisi yapısında da anlama-konuşma yeteneğini geliştirme hedeflenmektedir. Bu eğitimler sonrasında öğrencilere sınırsız sayıda Yds deneme sınavları yapılmaktadır. Yapılan her sınav sonucunda öğrenicilerin eksiklikleri ve seviyeleri belirlenir. Eksik bilgiler tamamlanarak kelime çalışmaları yapılır.

Bakırköy Yds Kurslarında başarılı bir hazırlık dönemi geçirebilmek için üç önemli adım olmaktadır.

  • Dil bilgisi (Grammer)
  • Kelime Bilgisi
  • Okuma ve Anlama

YDS Dil Bilgisi (Grammer)

Yds derslerinde dil bilgisi yeteneğinizi geliştirmeniz sayesinde cümle yapılarını pratik bir şekilde analiz etme tecrübesini kazanarak cümleleri daha hızlı anlayabilirsiniz. Özellikle İngilizce dil bilgisinde çalışma yaparken Türkçe dil bilgisini de devam ettirmeniz faydalı olmaktadır.

YDS Kelime Bilgisi

İngilizce öğrenmek istenildiğinde aklımıza ilk gelen kelime öğrenmedir. Ancak İngilizce kelime öğrenmek uzun bir zamanımızı almaktadır. Özellikle İngilizce de bazı kelimeleri kolay bir şekilde kavrayıp öğrenebiliyorken bazı kelimeleri yada kelime gruplarını beynimiz uzun uğraşlar sonucu öğrenmektedir. Bu gibi problemlerde kendinize kızıp tüm motivasyonu düşürmek yerine böyle bir durumun olabileceğini kabul etmek ve sürekli tekrar etmeye çalışmak gerekir. Algılamada zorlandığınız kelimeleri sürekli tekrar etmeniz zamanla olumlu yada olumsuz bir kelime grubuna ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

YDS Okuma Ve Anlama

Tüm yabancı dillerin öğrenilmesi ve öğrenilen bilginin unutulmaması için en etkili yollardan biri de okuma alışkanlığıdır. Yds sınavına hazırlık döneminde tüm seviyenizin yettiği kaynakları okumanız gerekmektedir. Okuma alışkanlığı edinme cümle yapısını analiz etmede olumlu olmaktadır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER