BAKIRKÖY YDS KURSU

“TAD BAKIRKÖY YDS KURSU ” sizi emin adımlarla geleceğe hazırlar.

YDS Yüksek öğreniM kurumu (YÖK) kararıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2013 senesinden bu güne, Nisan ve Eylül aylarında yılda 2 kez gerçekleşmekte olan sınavdır. Kelime bilginizi, okuduğunu anlama ve çeviri becerilerini ölçen bir seviye belirleme sınavıdır.

BAKIRKÖY İNGİLİZCE KURSLARI olarak çalışma prensibimiz ve Odak noktamız ise şöyle; Sınavda test edilen bu 4 ana unsurdan kelime bilgisi kelime bilgisi daha zor olduğu için çalışmalar okuma ve çevirme olarak yapılmakta. Gramer öğretiminde ise konular sınavda çıktığı oranda anlatılmaktadır. Derslerde gerekli kelime, okuma ve gramer alt yapısı sağlandıktan sonra sınavın her bölümü için test tekniği ve soruları daha rahat çözmek için yapılması gerekenler anlatılmaktadır.

BAKIRKÖY YDS KURSU’muzda sizlerin en iyi derece ile sınavı geçmenizi sağlamakta olan en önemli özelliğimiz YDS sınavında bugüne kadar öğrencilerimize yüksek puanlar kazandıran, YDS‘ de sınav tekniklerini ve soru tipleri konusunda uzmanlaşmış, uzun yıllar YDS sınavına öğrenci yetiştirmiş ve yüksek puanlar almalarını sağlamış, akademik ingilizce eğitimi kariyerinde başarılı Türk ve yabancı öğretmen kadromuzdur.

BAKIRKÖY YDS KURSLARI ve çevresinde bulunan Dil Okulları arasından bizi ayıran en önemli özelliklerden bir diğeri ise Kullandığımız Eğitim Materyalleri dijital çağın gereklerine uygun olarak hazırlanan ders saatleri ve Uzman Öğretmen Kadrosudur.

YDS eğitimi konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ve uzmanlıkla yüksek başarı garantili eğitim vermekteyiz. “TAD BAKIRKÖY YDS KURSU” olarak her öğrenci adayının YDS sınavına girme nedenleri birbirinden farklılık gösterdiğini biliyoruz. Bu farklılık skor hedeflerinde de farklılıklara neden olmaktadır. Bu bağlamda her öğrenci adayımız ile bizzat ilgilenmekte, hedefi doğrultusunda program hazırlamakta ve başarı gelişimini bizzat takip etmekteyiz.

Sizde YDS gibi akademik yabancı dil sınavlarında başarılı sonuçlara ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken hedefinizi belirleyerek TAD BAKIRKÖY YDS KURSLARI veya diğer şubelerimizi ziyaret etmeniz. Eğitim danışmanlarımız sizlere en uygun ders programını hazırlayacak ve kısa sürede başarıya ulaştıracak çalışmayı başlatacaktır.

Hedefiniz ne olursa olsun. YDS skorunu her nerde kullanacaksanız kullanın başarıya giden en kısa yol TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSLARI’ nın uzman ve deneyimli öğretmenleri tarafından hazırlanan YDS ders programlarından geçmektedir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 10.09.2018
Kontenjan12
BAŞVUR
Bilgi Aç
BAKIRKÖY YDS KURSU

Sınıfta Son 3 Kontenjan

Başvuru Yap

ÖĞRENCİLERİMİZDEN


BİZİ TERCİH EDENLER