ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Bireysel İngilizce Eğitimi

İngilizce eğitimini bireysel Bakırköy İngilizce Kurslarımız ile almanızın birçok avantajı bulunmaktadır. Bireysel İngilizce eğitimi kişiye özel olarak verilmektedir. İnternet ortamında birçok online İngilizce kursslarına rastlamanız mümkündür. Bunlardan hangisi size uygun yada ne kadar verim alabilirisiniz iyi bir şekilde araştırmak gerekir. İngilizce konuşarak öğrenildiğinden sizleri konuşturan, düşündüren ve duyduğunu anlayarak cevap vermeye yönelten eğitimleri tercih etmelisiniz. Bireysel İngilizce eğitiminin faydaları şu şekildedir:

  • Eğitimi kişinin seviyesine uygundur.
  • İngilizceyi ne şekilde öğrenmek istiyorsa o düzeyde eğitim verilir.
  • Öğrenme şekline göre en hızlı şekilde İngilizce öğrenmesi sağlanır.
  • Bakırköy İngilizce Kurslarımızda istediği ortamda ve istediği saatte İngilizce eğitimi verilir.
  • Kalıplara ve gramere sıkışıp kalmadan konuşma odaklı ve eğlenceli İngilizce öğrenilir.
  • En iyi eğitmenlerden ingilizce eğitimi alınacak.
  • Ana dili İngilizce olan eğitmenler her yapılan hatada düzeltme yaparak kişinin en kaliteli İngilizce eğitimi almasını sağlar.

Bireysel İngilizce Kesin Sonuç Verir

Bireysel İngilizce eğitimi almadıysanız hala farkına varmadığınız kaliteli bir eğitim yöntemi duruyor demektir. Vakit kaybetmeden Bakırköy İngilizce Kurslarına gelerek sınıflarımızda konuşma, dinleme, anlama, okuma ve yazma becerinizi geliştirmeye adım atabilirsiniz. Daha ilk derslerde İngilizce konuşmaya yönlendiren bireysel İngilizce eğitimleri, aşama aşama İngilizce öğreten ve bunu sürekli konuşma methodu ile yapan verimli ve etkili bir eğitim şeklidir. Konuşma ve anlama bakımından hiçbir sorun yaşamayacağınız bir İngilizce eğitimi almak istiyorsanız tercihiniz Bakırköy İngilizce Kursları olmalıdır.

Günlük olarak düzenli bir şekilde alınan İngilizce eğitiminde her geçen gün yeni kelime ve cümle grupları öğrenilir. Yani hergün öğrenme düzenli olarak devam eder. Zamanın nasıl geçtiğini farketmeden İngilizce konuşarak eğitim alabilirsiniz. Her gün planlanan günde ve saatte düzenli olarak alınan ingilizce eğitimi kişiyi disipline sokar ve çalışmaya teşvik ederek öğrenme hızını güçlendirir. Buda hem kısa süreçde hemde iyi bir düzeyde eğitim almanızı sağlar. Klasik dil kursları ile uzaktan yakından alakası olmayan Bakırköy İngilizce Kursları ana dili İngilizce olan eğitmenler tarafından alınır. Kurumumuzda yapılan aktiviteler ile de öğrencilerimizin derslerde öğrendiği bilgilerin pekiştirilmesi sağlanır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER