Eğlenceli İngilizce Kurslarımıza Katılabilirsiniz

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Eğlenceli İngilizce Kurslarımıza Katılabilirsiniz

Türkiye'de İngilizce diline karşı bir ön yargının olduğu bir gerçek. Türk Amerikan Derneği olarak bizler bu ön yargının verilen derslerdeki yetersizlikler, ilgisizlik olarak tanımlıyoruz. Bizler öğrencilerimizi bu sıkıcı öğretme tekniklerinden uzak tutup, İngilizceyi eğlenceli bir hale getiriyoruz. Amacımız, teknolojinin bize sunmuş olduğu fırsatlarla sınıflarımızı donatıp, yetenekli ve profesyonel eğitmenlerimizle öğrencilerimize en iyisini sunmaktır. Bu doğrultuda İngilizce öğreniminin sıkıcı olmaktan uzak tutmak en önemli görevimizdir.

Dünya standartlarında sağladığımız eğitimlerle öğrencilerimizin İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmeleri için çaba sarf ediyoruz. Türk Amerikan Derneği olarak Bakırköy İngilizce kursu bu doğrultuda en iyi eğitimi sağlamaya devam ediyor. Sizde esnek saatli, öğrenci odaklı kursumuza katılabilir, İngilizceyi ana diliniz gibi yazıp konuşabilirsiniz.

Eğitimimizi Abartmıyoruz

Türk Amerikan Derneği olarak bizler, verdiğimiz eğitimleri asla abartmıyoruz. Bugüne kadar sunduğumuz kurslarda sağladığımı başarılar, eğitim kalitemizin hangi seviyede olduğunu açıkça gösteriyor. Profesyonel ekibimizle İngilizcenin hangi şekillerde daha iyi öğretilebileceği, dünya seviyesine nasıl çıkarılacağı konusunda çalışmalar yapıp, pratik çözümler üretiyoruz.

Sizde En İyisini Tercih Etmelisiniz

Amacınız İngilizceyi en iyi eğitmenlerle birlikte öğrenmekse, kursumuzu tercih edebilir eğlenceli derslerimize katılabilirsiniz. Süper odaklı modellerimiz, teknolojik donanımlı sınıflarımız ve İngilizce anlatımında usta olan eğitmenlerimizle size en iyisini sunuyoruz. Sizde Türkiye'de bulunan en iyi İngilizce kurusunu tercih ederek, İngilizceyi tam anlamıyla öğrenebilirsiniz.

Neden Biz?

Türkiye'de İngilizce kursu sağlayacak yeterli ehliyete sahip olmadan, bu işi yapanların olduğunun farkındayız. Buna karşı çıkmamızın en önemli nedeni, İngilizcenin kişi odaklı değil, ticari amaçlı yapılmasıdır. Ancak biz, kendimize belirlediğimiz amaçla eğitimi her şeyin önüne koyuyoruz. Kursumuzu tamamlayanlar, İngilizce konuşma ve yazma konusunda yeterli seviyeye çıkıyorlar. Sizde hemen kursumuza başvurabilir, İngilizce öğrenme konusunda ilk adımınızı atabilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER