ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Genel İngilizce Eğitimi

Türk Amerikan Derneği Bakırköy Genel İngilizce Kursları, 67 yıllık tecrübesi ve köklü geçmişi ile İngilizce eğitimi alanında en çok tercih edilen kurumlardan biridir.

Evrensel bir dil olan İngilizce dünyanın hangi ülkesine giderseniz gidin karşınıza çıkmaktadır. Bir seyahatte, üniversitelerin hazırlık eğitimlerinde yada iş hayatında İngilizce ile karşılaşmak kesinlikle mümkündür. Yurt dışında yaşamak isteyen, eğitimlerinde İngilizceye de yer vermek isteyen ve kariyer hayatlarında emin bir adım atmak isteyen kişiler İngilizceyi hayatlarının odak noktası yapmış ve öğrenmek için bir yol aramaya başlamıştır. Bu sebeple her geçen gün İngilizce artık tercih değil bir zorunluluk olmuştur. Bakırköy Genel İngilizce Kursları öğrencilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilecek etkin eğitim programları yapan bir kurumdur. Profesyonel eğitim kadrosu, zengin ders materyalleri ve aktiviteleri ile öğrencilerin tercihlerinde önemli bir rol oynamaktadır.

İngilizce anlayarak öğrenilen bir dildir fakat kuralları vardır. Bakırköy Genel İngilizce kursları ile İngilizceyi hem anlayarak hemde kurallarına uygun öğrenmek mümkündür. Ezbere dayalı bir eğitime karşı olan Bakırköy Genel İngilizce Kursları tamamen öğrenci için odaklı eğitimi desteklemektedir. Ders materyallerini kullanırken aynı zamanda aktivitelere de yer vermektedir.

Öğrencilerin seviyesi yapılan quiz sınavı ile belirlendikten sonra ders programı oluşturulur ve eğitime başlanır. Her geçen gün eğitimde yol kat eden öğrencinin yapması gereken şeyler bulunmaktadır. Sık sık kelime ezberlemeli, derslere ve aktivitelere katılmalıdır.

Öğrenciler için Bakırköy Genel İngilizce kursları aktivitelerinin önemi ve yeri çok önemlidir. Aktivitelerinde Grammar Club, Speaking Club, Writing Club öğrenme etkinliklerine ömür boyu katılma imkanlarının bulunması sebebi ile öğrenilen bilgilerin unutulması söz konusu değildir. Grammar Club ile İngilizce dil bilgisi eğitimleri verilirken; cümle kurma, zaman kavramı ve kipler öğrenilir. Speaking Club haftanın 6 günü yabancı ve Türk öğretmenlerle belirlenen etkinlik ve konu doğrultusunda pratik yapma şansı doğmaktadır. Writing Club’da ise kazanılması zor olan yeteneklerden biri olan yazma ile ilgili aktiviteler gerçekleşmektedir. Bu sayede yazma teknikleri ve bol bol yazı yazma fırsatı oluşacaktır. İngilizce kurs eğitimi bitse dahi istenildiği kadar aktivitelerden yararlanılır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER