Genel İngilizce Kursları Seviyeleri

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Genel İngilizce Kursları Seviyeleri

Bakırköy Genel İngilizce Kursları İngilizce eğitimlerini verirken her öğrenciyi seviyelerine göre gruplara almaktadır. Öğrencilere dili öğretirken; temelden hedefe bir yol izlemektedir. Eğitmenler; İngilizce dil eğitiminde aşağıdaki seviyeleri takip ederek yol katetmektedir:

Elementary

Türkçe dil karşılığı başlangıç seviyesi anlamına gelmektedir. Bu sebepten dolayı elementary seviyesi Bakırköy Genel İngilizce kurslarında başlangıç seviyesini oluşturmaktadır. Öğrenciler dil eğitimine ilk adımlarını, eğlenerek ve öğrenerek atmaktadırlar.

Başlangıç seviyesinde başlıca verilen eğitimler; temel zaman kavramını öğrenme, öğrencilerin günlük hayatta karşılaşabilecekleri genel konular üzerine öğrenme, pratik yaparak öğrendiklerini pekiştirme ve unutma problemini ortadan kaldırmayı kapsamaktadır.

Bakırköy Genel İngilizce kursları öğrencileri; kursumuzdan eğitim almaları durumunda kurum tarafından eğlenceli aktivitelerden de yararlanma fırsatını bulabilmektedir. Bu seviyede aktivitelerin en önemlisi speaking aktivitesidir. Öğrencilere; bu seviyede İngilizce tanıtılır, sevme ve bağlanma duygusunu aşılanır. Eğlenerek öğrenme prensibini belirlemiş olması ile başlangıç seviyesindeki öğrencilere İngilizceyi ana dili gibi konuşuyormuşcasına özgüven kazandırılmaktadır.

Pre-Intermediate

Türkçe anlamında karşılığı orta seviyedir. Bu seviyeye gelmiş öğrencilerde, öğrenmeyi hızlandırma, eğitimden maksimum fayda sağlama ve başlangıç seviyesinde kazanılmış olan eğitimlerin sağlam temele dayalı olarak yerleşmesi sağlanmaktadır. Bakırköy Genel İngilizce kurslarında bu seviyeye gelmiş öğrencilerin edindikleri gramer bilgilerini geliştirmesi ve pratikte uygulamaları gibi kazanımları yer almaktadır.

Pre-Intermediate seviyesindeki öğrenciler; kendilerini günlük yaşantılarında daha rahat hissedecek ve bir desteğe ihtiyacı olmayacaktır. Kelime haznelerine daha önceki öğrendiklerine ek olarak yeni kelimeler ekleyecek ve pratik seviyesinde artış gösterecektir.

Upper-Intermediate

Orta üstü öğrenme seviyesidir. Toplamda 108 ders saatinden oluşmaktadır. Upper- Intermediate seviyesinde gramer öğreniminde son aşamalara yakınlaşmıştır. Öğrenciler; Bakırköy Genel İngilizce kursları derslerine ve aktivitelerine sürekli katılım sağlayarak daha anlaşılır ve düzgün bir İngilizcenin eklendiğini hissedebilir.

Bu seviyenin eğitimindeki görevli eğitmenler bu süreçte öğrenciler ile sıklıkla vakit geçirir. Karşılıklı iletişim sorunsuz ve akıcı bir şekilde ilerlemektedir. Bu seviyenin tamamlanması ile öğrenci profesyonel olarak iyi bir İngilizce konuşma yeteneğine kavuşmuş olacak.

Advanced

Bu seviye İngilizce dil eğitiminin son seviyesidir. Bu seviyeyi tamamlayan öğrenciler ana dili İngilizce olan bir yabancıdan farkı olmadan İngilizce konuşabilmektedir.

Advanced seviyedeki eğitim toplamda 108 ders saatinden oluşmaktadır. Bu seviyedeki eğitim kadrosu, akademik ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Öğrenciler çok iyi bir şekilde İngilizce konuşma, anlama ve yazma becerisine sahiptir ve becerilerinin artması, kelimelerin hafızada kalıcı olması için İngilizce diline hakim bir şekilde konuşmalar yapılmaktadır. Bu seviye sonrasında öğrenciler isterlerse akademik sınavlara kolayca hazırlanabilirler.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER