ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Genel İngilizce Kursu Nedir?

Yurt dışında, günlük hayatın a veya iş hayatında İngilizceye ihtiyaç duyanlar için oluşturulmuş olan Bakırköy Genel İngilizce kursları programları ile zengin bir içeriğe sahiptir. Bakırköy genel İngilizce Kurslarında öğrenciler seviyelerine göre ayrılarak eğitimlerine başlamaktadır. Öğrenciler İngilizce öğrenimi için gerekli tüm beceriler üzerine çalışmaktadırlar.

Bakırköy Genel İngilizce kurslarında öğrenciler; sadece teorik bilgi ile değil aynı zamanda öğrendikleri bilgileri kullanabilmeleri sağlanmaktadır. Bu sebeple kursumuzda verilen İngilizce eğitimlerinde öğrenciler aktif tutulur, yorum yapmaya ve üretmeye sürekli teşvik edilen bir sistemle devam etmektedir.

Türk Amerikan Derneği 1951 yılından bugüne kadar yabancı dilde uzmanlaşmış eğitmen kadrosu ile; öğrencilerine yönelik eğitim çözümleri üretmekte ve kaliteli hizmet anlayışını, eğitimde öğrenci odaklı eğitim programı ile kısa sürede İngilizce konuşmak mümkündür. Genel İngilizce kurslarının amacı; öğrencilerin belirli bir sabit ders sisteminde sıkıştırılmadan, hızlı, akıcı, anlaşılır ve etkili bir biçimde öğrenmesini sağlamaktır. Bakırköy Genel İngilizce Kurslarının en önemli hedefi ise; eğitim kalitesini en yüksek noktaya çıkarmak ve öğrencilerine yurt dışı deneyimi yaşatır gibi bir ortamda eğitim sağlamaktır.

Bakırköy Genel İngilizce Kursları İngilizce eğitiminde Communicative Approach methodunu kullanmaktadır. Communicative Approach methodu konuşma ağırlıklıdır. Öğrenciler bu eğitim sistemi ile alışılmış methotların aksine derslerde fazlası ile İngilizce konuşma fırsatı bulacaktır.

Bakırköy Genel İngilizce kursları öğrencinin eğitiminin daha verimli geçmesi için her seviyedeki öğrenciye özel ders hakkı vermektedir. Verilmiş olan ücretsiz telafi ders ile öğrencinin gelmediği günlerde kaçırmış olduğu konuları ve derslerde anlamadığı konuları pekiştirmesi amaçlanmaktadır. Öğrencinin ve eğitim departmanının ortak olarak belirleyeceği gün ve saatte birebir ders yapılabilmektedir.

Türk Amerikan Derneği Bakırköy Genel İngilizce Kursları çoğu kurumun aksine her 3 üniteden sonra öğrencileri quiz yapmaktadır. Yapılan quiz sınavının amacı ise; öğrencileri sık sık gözlemlemek, dil eğitim gelişmelerini yakından takip etmek ve eksik noktalarını keşfetmektir. Öğrenme zorluğu çeken öğrencileri quiz sınav sonucu sayesinde tespiti yapılmış olup, özel ders programları hazırlanır. İngilizce eğitimleri verirken anlaşılmayan noktalar bu şekilde tespit edildikten sonra çözüm üretip öğrencilerde başarıya imza atmaktadır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER