Genel İngilizce Mi İş İngilizcesi Mi?

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Genel İngilizce Mi İş İngilizcesi Mi?

İnsanların İngilizceye duydukları ihtiyaç yaşamlarına göre değişebilir. Kurumsal bir firmada çalışan bir kişi kurumsal İngilizce öğrenmek isteyebilir. Mesleki anlamda belirli bir sektörde çalışan bir kişi de iş İngilizcesi konusunda kendini geliştirmek isteyebilir. Bakırköy İngilizce kursları insanlara tam da aradıkları şeyi sunuyor. Genel İngilizceden akademik İngilizceye kadar aradıkları her şeyi bir arada veriyor. Böylece insanlar zaman kaybetmeden verimli bir şekilde eğitimlerini alıyorlar.

Yıllarda Görülen İngilizce Neden İşe Yaramıyor?

İnsanlar öğrenciliklerinin ilk yıllarından bitimine kadar saatler boyu İngilizce eğitim görüyor. Buna rağmen bu dil üzerinde herhangi bir etkinliğe sahip olmuyor. Çünkü her eğitim öğretim yılının başında öğrencilere en alt seviyeden, kısacası yeni baştan öğretim yapılıyor. Yıl içerisinde aynı şeyleri gören öğrenciler bir yandan sıkılıyor, diğer yandan bir sonraki seviyeye geçmeden yıl bitiyor. Bu da insanların üniversiteden mezun olduklarında düşük seviyede İngilizce bildikleri anlamına geliyor.

Pratik ile Her Şey Mümkün

Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde özel derslerin verildiği İngilizce kurslarında öğrenciler seviye tespit sınavına tabi tutuluyor. Bu sınavlar sonucunda belirlenen seviyeye göre sınıflara yerleştiriliyor. Böylelikle kaldığı yerden devam edebilme ve kendini geliştirme fırsatı sunuyor. Yetişkinlere özel olarak verilen kurslarda yaşıtlarınızla birlikte eğitim alabiliyorsunuz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER