ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Güncel İngilizce Eğitim

Tüketim dünyasında artık her şey o kadar çok hızlı değişiyor ki, buna ayak uydurmak büyük bir öneme sahiptir. Çağımız dünyasında pek çok konuda olduğu gibi diller de kendi içinde değişimler yaşamaktadır. Her gelen nesil konuştuğu dili farklılıklar getirmekte ve bunlar zaman içerisinde kalıp haline gelmektedir. O yüzden günümüz dünyasını yakalayabilmek için en güncel bilgiler doğrultusunda, profesyonel bir İngilizce dil eğitimi alınması gerekir. Bu yüzden Ataköy İngilizce kursu bünyesinde verilen eğitim doğrultusunda, anadili İngilizce olan eğitmenler hizmet sağlamaktadır.

Günümüzü Yakalayan İngilizce Eğitimi

Eski dönemlere göre İngilizce özellikle gündelik konuşma dili açısından önemli değişiklikler yaşamış durumda. Bu değişkenlikler iş ve eğitim hayatına da yansımaktadır. O yüzden İngilizce hangi amaçla öğrenilmek isteniyorsa istensin, önemli olan günü yakalamaktır. Bu konuda yeni nesil eğitim hizmetiyle, amaca uygun özel program dahilinde Ataköy İngilizce kursları üzerinden eğitim sağlanıyor. Pratik ve teorik olarak özel etkinlikler ışığı altında verilen eğitim, İngilizcesini geliştirmek ve rahatça yurtdışına çıkabilecek kapasiteye gelmek isteyenler adına destekleniyor.

Genel İngilizce Eğitimi

Özellikle sokak dili hangi dil olursa olsun devamlı değişmektedir. O yüzden genel İngilizce eğitimi alınırken okuma, yazma ilgili konuşma ve anlama becerileri güncel kültüre uyum sağlamalıdır. Özel materyaller ve eğitim programı dahilinde anadili İngilizce olan eğitmenler, gerekli araştırmaların yapıldığı hizmet anlayışı ile eğitim sağlamaktadır. Bu konuya büyük bir ciddiyetle eğilen tadmecidiyekoy, amaca uygun olarak İngilizce seviyesini yukarı çekmek isteyenler için yeni nesil sistem dahilinde eğitim sunuyor.

İş Amaçlı Güncel İngilizce Eğitimi

Dünyadaki her konuda olduğu gibi iş dünyasını da sürekli değişkenlikler yaşanmaktadır. Bu değişkenliklere ayak uydurabilmek için İngilizce üzerinden gramer ve yeni kelimeler ile beraber yenilenmiş kültüre çok iyi adapte olunmalıdır. Dil üzerinden bu adaptasyonu sağlayabilmek için ise profesyonel İngilizce eğitimi şarttır. Gündemi takip etmiş ve nelerin değişip değişmediğini anlamış bir eğitim bünyesinde, hedeflediğiniz amaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Tadmecidiyekoy bu noktada devreye girmekte ve iş dünyasında yükselmek isteyenlere özel bir eğitim imkanı sağlamaktadır.

Kendinizi Geliştirmeniz İçin Güncel İngilizce Eğitimi

İngilizceniz hangi seviyede olursa olsun bu konuda kendinizi geliştirmeniz adına en güncel İngilizce eğitimi desteklenmektedir. Alacağınız profesyonel eğitim ile kursu bitirdiniz andan itibaren, İngilizce üzerinden kültürü devamlı yakalayabilir ve değişime kolayca adapte olabilirsiniz. Çünkü verilen temel İngilizce eğitimi tüm bu unsurları kapsamakta ve özel olarak desteklenmektedir. Hayatı daha kolaylaştırmak ve geleceğinizi garanti altına almak amaçlı, İngilizce eğitimi için hemen iletişim kurabilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER