ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Hızlı İngilizce Eğitim

Her birey eğitim hayatı başladığı andan itibaren İngilizce dersleri alır. Ancak bu dersler sadece teorik ve yüzeysel kaldığından çok fazla yol almak mümkün değildir. Bu yüzden gelişen anlayış daha çok yurt dışına çıkılarak İngilizce eğitiminin alındığı üzerinedir. Ancak bu durum tamamen yanlıştır. Artık gelişmiş yöntemler ve etkin materyaller ile doğru programı eşliğinde, uzman eğitmenler en iyi İngilizce eğitimini sunuyor.

Hızlı İngilizce Eğitim Fırsatı

İngilizce eğitimi artık sanıldığından çok daha kolay ve hızlı alınabilmektedir. Doğru programlanmış teorik ve pratik eğitim sayesinde, kısa sürede istenilen seviyeye ulaşmak mümkün. Bunu gerçekleştirmek adına tek yapılması gereken, güvenilir ve profesyonel destek sağlayan bir İngilizce kursuna gitmektir.

Etkin Çözüm Yöntemleri ile İngilizce Eğitimi

İnsanların çok daha hızlı ve kolayca anlayabilmesi için, İngilizce eğitimi konusunda artık etkin çözüm yöntemleri üzerinden dersler verilmektedir. Bu konuda pratik ve teorik eğitimlerin sosyal etkinliklerle desteklendiği Bakırköy İngilizce kursları bünyesinde, doğru İngilizce eğitimiyle amacınıza ulaşabilirsiniz. İş İngilizcesi, yurtdışı eğitim İngilizcesi, genel İngilizce ve akademik sınavları için her türlü İngilizce eğitimi kurumsal bir anlayışla sunuluyor.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER