ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İlköğretim İngilizcesi

Bilimsel araştırmalara göre yabancı dil öğrenmeye küçük yaşlarda başlamanın yabancı dil seviyesini arttırdığı kanıtlanmıştır. Bu yüzden Bakırköy İngilizce Kurslarımızda İngilizce eğitimine 7-12 yaş arasındaki çocuklar ile başlanmaktadır. İngilizce dili ne kadar erken yaşta öğrenilmeye başlanırsa temelinin o kadar sağlam olacağını bilmekteyiz. Bakırköy İngilizce Kurslarımızda öğrencilerimize dil eğitimini en tecrübeli şekilde aktarmak hedeflerimizin başında gelmektedir. Öğrencilerimizin kendi yaşıtlarıyla bulunduğu sınıfta aktif olacağı aynı zamanda yaşayarak öğrenmelerini sağlayan ortamlar yaratmaya dikkat ediyoruz. Bu seviyede öğrencilerimizin konuşma, dinleme becerilerini geliştirmek amacıyla; grup çalışmaları, müzik aktiviteleri, sınıf içi kelime yarışmaları gibi çeşitli faaliyetleri öğrencilerle birlikte zevkli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Bakırköy İngilizce kursu eğitimi veren kurumumuzda okul müfredatı ile uyum sağlayan bir ders planı uygulanmaktadır. Bu durumda öğrencilerimiz hem okulda ki İngilizce dersinde yüksek başarı elde etmekte hem de öğrendiği İngilizceyi her alanda kullanabilme yeteneğine sahip olmaktadır.

Eğitim kurumumuzda güvenliğe en üst seviye özen göstermekteyiz. En değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın güvenliğini sağlamak asıl sorumluluklarımız arasında yer almaktadır. Çocuklarımızın güvenliği herşeyden önde gelmektedir. Bu nedenden dolayı kurumumuzda iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarımız yeterli güvenlik önlemlerini sağlamış bulunmaktadırlar. Velilerle daima iletişim içinde olarak öğrencilerimiz hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaktayız. Geleceğe kolej seviyesinde yabancı dile sahip ve bu dili her şekilde kullanabilen nesiller yetiştirmekteyiz.

Kullanılan sistemimiz, eğlenceli kitaplar, oyunlar ve çocuk gruplarında uzmanlaşmış eğitim kadromuz ile İngilizce çocuklarımız için bir ders figürü değilde bir eğlence haline dönüşür. Bu eğitim sistemi ile öğrencilerimiz bu kritik dil öğrenme seviyesini kendilerini bunaltmadan, zorlamadan eğlenceli ve zevkli şekilde bitiricektir.

Okullarda 4. sınıfta çocuklarımız İngilizce ile ilk kez karşı karşıya gelmektedir. Bu karşılaşmanın en güzel ve eğlenceli şekilde gelişmesi dil eğitiminde ilerlemelerini olumlu yönde etkilemektedir. Bu sonuçlara istinaden İlköğretim 2. Sınıfa geçmiş olan çocuklarımızın eğitime başlayıp, İngilizce’yi bir bir ders olarak görmeleri değilde bir iletişim aracı olarak olarak görmelerini sağlamak amacıyla alanında uzman eğitim kadromuz ve tüm imkanlarımızla onlara destek olmak için varız.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER