ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Dil Eğitimi

Bakırköy İngilizce Kursları olarak İngilizce eğtimine büyük önem vermekteyiz. İngilizce derslerimiz, tüm seviyelerde öğrencilerimizin kendilerini yazılı yada sözlü olarak akıcı bir şekilde diyolog kurdukları kişilere kendilerini ifade edebilmesini hedeflemektedir. Bu hedeften yola çıkarak bütün seviyelerde asıl ilkemiz öğrencilerimizin İngilizceye karşı ilgilerini arttırmak, İngilizceye karşı olumsuz düşüncelerini değiştirmek ve dili içselleştirerek dil kullanımındaki özgüvenlerini kazanmalarına yardımcı olmaktır. Türk ve yabancı İngilizce öğretmenlerimizle hedeflerimiz doğrultusunda yürüttüğümüz planlamalarla öğrencilerimizin var olan potansiyellerini ortaya çıkarmaya çalışırken, farklı bakış açılarıyla onları geleceğin önlerine çıkartacağı dünyaya da hazırlıyoruz.

Erken yaşta başlayan İngilizce eğitimiyle haftada 12 saatlik İngilizce eğitimiyle; 1., 2., 3. ve 4. sınıf seviyesindeki öğrencilerimizin yaş grubunun önemli bir parçası olan oyunlar, şarkılar, hikayeler ve bunun gibi bir çok eğlenceli aktiviteleri temel almaktayız.Bunun amacı öğrenirken aynı zamanda öğrencilerimizin eğlenmesi ve İngilizce eğitimi alırken sıkılmadan, ingilizceden uzaklaşmadan öğrenmelerini sağlamaktır.

Öğrencilerin hedeflediğimiz dil kazanımlarını sağlamak için Bakırköy İngilizce Kurslarımızda öğrenci merkezli çalışmalar yürütmekteyiz. Ödüllendirme sistemi kullanılarak öğrencilerin motive edilmesi, derslere katılımlarının daha fazla olmasını sağlamak ve özgüvenlerinin oturmasını sağlamak esastır. Tüm dönem boyunca ders içi ve dışında yapılan çeşitli aktivitelerle, görsel ve işitsel medya aracılığıyla öğrencilerimize dili en sağlam ve aktif şekilde kullanabilecekleri doğal dil ortamları yaratmaktayız. Böylece öğrencilerimiz öğrendiklerini sosyal hayatlarına da uygulayarak dil edinimini kalıcı hale getirmektedir.

Her seviyede düzenli şekilde uygulanan sınavlarla tüm öğrencinin okuma, yazma, dinleme ve konuşma düzeyleri belirlenerek öğrencilerimizin İngilizce dilinde gelişim süreçleri takip edilmektedir. Sınıf içinde ve dışındaki aktivitelerle öğrendiklerini uygulayıp pekiştirecekleri dil ortamları yaratılır.

Ev ödevleri ders programlarımızın tamamlayıcı unsuru olarak yer almaktadır. Öğrencilerimiz verilen ev ödevleri ve yapılan çalışmaları ile hafta içinde derslerde öğrendiklerini evde tekrar edilmesi sağlanır. Bu ödevler ve çalışmalar öğrencilerimizin İngilizcede iletişim becerilerini geliştirmeyi destekleyen ve yardım almadan yapabilmelerini sağlayacak şekilde verilmektedir. Ayrıca özel ders isteyen öğrencilerimizle ek dersler yapılarak kendilerini yeterli hissetmedikleri konularda eksikliklerin tamamlanması sağlanmaktadır. Böylelikle Bakırköy İngilizce Kurslarımızda hiçbir konuda eksik kalmadan gelişimlerini sağlayabilirler.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER