ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Dili Öğrenimi

İngilizce Dili günümüzde birçok yerde en çok kullanılan diller arasında yer almaktadır. Uluslararası geçerliliği en fazla olan dillerden bir tanesi ve önemlisidir. Kullanım alanı bir çok yerde olduğundan şüphesiz bilgi edinme ve iletişim kurma gayesi taşıyanlar için büyük bir önem kazanmaktadır. Bakırköy İngilizce Kurslarımızda İngilizce dili eğitimi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz. İngilizce dili sadece ana dil olarak kalmamaktadır. Birçok ülkede ve birçok alanda sıkça karşımıza çıkan bir dildir.

İş alanında da İngilizce kullanım oranı oldukça yüksek olan dillerden biridir.Birbirinden farklı ülkelerden insanların anlaşmak için kullandığı öncelikli dil olması sebebiyle iş yazışmaları, ödeme yazıları, siparişler, randevular veya toplantılar gibi konular üzerinde kullanılabilmektedir. Bununla yanı sıra, uluslararası nitelik taşıyan şirketlerde bazı bilgisayar programları İngilizce olarak kullanılmaktadır. Tüm bu sebeplerden dolayı iş dünyasında İngilizce bilmek iş potansiyelinin artması ve daha tecrübeli işlerin bulunmasında etkin olmaktadır. Bakırköy İnglizce Kurslarımızın sizlere sağladığı iş ingilizcesi eğitimi ile iş hayatınızda ingilizce dilini daha etkin bir şekilde kullanabilceksiniz. Aynı zamanda aldığınız dil eğitimi sonrasında işlerinizde tecrübeli adımlar atabileceksiniz.

Dünyada olan bilimsel çalışmalar ile yazılı ve görsel bilgi paylaşımlarının önemli bir bölümü İngilizce olmaktadır. Bu sebep üzerine bilimsel olsun veya olmasın yeni bir şeyler öğrenmek isteyen veya kendisini bir alanda geliştirmek isteyen kişiler Bakırköy İngilizce Kurslarında kendilerini geliştirebilir daha akışkan bir şekilde ingilizce konuşabilir. Bakırköy İngilizce Kurslarında ingilizce öğrenmek geniş bir bilgi havuzuna erişemek manasına gelecektir. Bilgisayar kullanımında bile ingilizceye hakim bir bireyin istediği bilgiye ulaşması ve bu sayede kendini geliştirmesi oldukça kolay hale gecelektir.

İngilizce dilini kendi ana dilimiz gibi kullanabilmek sadece iş hayatımızda değil tüm yaşantımızda bizlere büyük kolaylık sağlayabilecektir. Örneğin bir film izlerken ingilizce diline hakimseniz alt yazıya gerek duymadan Orijinal şekilde filmin tadını çıkararak izleyebilirsiniz. Her ne kadar bu kolay gözükmese de yada algılayamayacağınızı düşünseniz de kurslardan eğitim alarak tüm bu düşüncelerden kurtulabilirsiniz. Hayatımıza kısa sürede giren İngilizce dilini öğrenmek sizin içinde kısa bir zaman alıcaktır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER