ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Eğitim Materyalleri

Eğitim materyalleri, İngilizce gibi birçok dilleri öğrenmek ve öğretmek için kullanılan yazılı, görsel ya da işitsel kaynakların tümü olarak adlandırılabilir. Bakırköy İngilizce Kursları birbirinden farklı eğitim materyalleriyle iyi bir derecede eğitim vermektedir. Bu tür materyallerin arasında ilk sıralarda bulunan İngilizce gramer kitapları, hikâyeler, egzersizler, sesli veya görsel eğitim araçları, kısa filmler gibi materyaller öğrencilerin eğitimini destekler ve başarısını artırır. İngilizce eğitimi için kullanılan materyaller, kursiyerlerin seviyesine, beceri ve yeteneklerine göre şekillenebilir. Günümüzde bire bir eğitim ya da İnternet’teki web sitelerinin yanı sıra Bakırköy İngilizce Kursları İngilizce eğitim materyalleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Öğretim materyalleri birçok türde ve biçimde olabilir, fakat hepsinin ortak özelliği öğrenciye kısa,zevkli ve başarılı bir İngilizce eğitimi vermektir.

İngilizce Egzersizleri

Eğitim materyalleri birtakım kaynakları işaret edebilir ki bunlar arasında en önemlilerinden biri İngilizce dilindeki egzersiz ve pratik gruplardır. Bu gruplardaki bazı başlıkları; kitaplar, sözlü ve görsel egzersizler olarak belirtebiliriz. İnternet üzerindeki birçok nitelikli web sitesi, eğitim materyali olarak önemli meteryaller sunmakta, bu da bire bir İngilizce eğitimi ile desteklendiğinde başarı durumu büyük seviyede yükselmektedir.

Öğrenme sürecini destekler

Öncede belirttiğimiz gibi öğrenme materyalleri önemlidir. Eğitim materyalleri öğrenme sürecini değiştirerek büyük ölçüde fayda sağlamaktadır. Örnek olarak bir okuma parçası veya eğlenceli bir eğitim videosu, öğrencinin sınıfta kazandığı yeni bir beceriyi uygulaması için önemli fırsat sağlayabilir. Bu süreç, öğrencinin aldığı bilgiyi bağımsız olarak keşfetmesine ve öğrenme sürecinin hızlanmasına sebep olur. Bakırköy İngilizce Kurslarımızda eğitim materyalleri ne olursa olsun öğrenme sürecine kattığı hız aynıdır.

Ders yapısı

Eğitim materyalleri ayrıca ders programlarında ve sunumlarında büyük bir önem taşımaktadır. Özellikle alt sevilerde, öğrenme materyalleri hem eğitmen hem de öğrenci için rehber niteliği taşımaktadır. Örneğin ders programı içerisinde farklı günlerde yeni kelime öğrenme günü belirleyebilir ve bu derste flashcardlar, kelime oyunları veya yap-boz gibi birkaç öğrenme ya da öğretme materyalleri kullanabilirsiniz.

Öğretim materyallerini bulmak

Öğrencilerimiz için kendi ilgi alanları yada becerilerine göre eğitim materyallerini bulmak ilk bakışta görüldüğü gibi zor değildir. Bakırköy İngilizce Kurslarımızda rehber öğretmenlerimizden bu konuda yardım alabilir ve kendi öğretim materyallerinizi kendiniz seçebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER