İngilizce İçin IELTS Sınavı

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce İçin IELTS Sınavı

IELTS, genellikle yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenci adayları tarafından tercih edilen bir İngilizce seviye sınavıdır. Bakırköy İngilizce Kurslarımızın verdiği eğitimle sınava kısa zamanda hazırlanabilirsiniz. IELTS sınavı ile İngiltere'deki üniversite ve yüksek lisanslar için başvuru yapabilirsiniz. Aynı şekilde Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada'da yer alan pek çok okullarda bu sınavı İngilizce seviyesi kanıtı olarak kabul etmektedir. Günümüzde IELTS sınavını kabul gören eğitim kurumlarının sayısı 10 bini aşmış şekildedir. Bu sebepten dolayı IELTS sınavını geçerek bir İngilizce dil sertifikası almayı yurt dışı eğitim planlarınızın merkezi yapmanız doğru bir karar olacaktır. Yurt dışında üniversite okuma hedefiyle yola çıktıysanız, IELTS için iyi bir hazırlığa gerek var demektir.

Bakırköy İngilizce Kurslarımızda öğrencilerimizin kullandığı kaynaklar tamamıyle sınavda yüksek başarı göstermelerini sağlamaktadır. Sınavın oluşan dört bölümüne de hazırlanmanızı sağlayan alıştırmalar ve e-kitaplar ile öğrencilerimize fayda sağlanmaktadır.

Bakırköy İngilizce Kurslarımızda Ielts eğitimi gören öğrencilerden tavsiye edilmiş olan örnek videolar ile sınavlara hazırlanmalarına kolaylık sağlanmaktadır. Öğretmenlerimiz tarafından, sınav esnasında yapılması ve yapılmaması gerekli bilgileri içeren videoları alabilmeniz mümkün olmaktadır. Öğrencilerimize süreli olarak deneme sınavları gerçekleştirmekteyiz. Öğrencilerimizin kendilerini dünya genelinde diğer adaylarla karşılaştırmalarına yardımcı olabilecek seviye bölümü bulunmaktadır. Tüm bu olanakları Ielts kursunda yüksek puan almanız ve istediğiniz başarıya ulaşmanız için sağlamaktayız.

Bildiğiniz gibi Türkiye'de sayısız kuruluş adayları yabancı dil sınavlarına hazırlamakta ve sınav sorularını odak nokta sayarak eğitim sağlamaktadır . Fakat altyapıyı pas geçerek soru şekillerini öğrenci adaylarına aşılamaya uğraşan bu kuruluşların IELTS başarı oranı olduğundan da düşük durumdadır. Eğer sağlam bir plan ve sistemle IELTS sınavına hazılanmak istiyorsanız; en doğru Bakırköy İngilizce Kurslarına kaydolmanız olacaktır. Bu şekilde dilediğiniz uzunluk ve yoğunlukta bir program belirleyerek zamanınızı İngilizcenin ana dil olarak görüldüğü bir kara parçasında geçirebilirsiniz.

Kursumuz sizi IELTS dışında TOEFL, TOEIC, IELTS, CAMBRIDGE ESOL, CELTA, DELF, DALF gibi diğer ingilizce sınavlarına da hazırlayabilmektedir. Son teknoloji ürünü sınıflarımızda ve alanlarında uzman eğitmenlerimiz ile IELTS sınavından alacağınız olumlu sonuçlar ve yüksek başarıyı sizlere garanti ediyoruz.

Akademik kariyer hayatınıza ilk adımı atmak için vakit kaybetmeyin. Kurslarımıza kayıt yaptırarak en kısa zamanda güçlü başarılara ulaşın...

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER