İngilizce Kursu Seçerken Nelerde Dikkat Edilmeli?

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Kursu Seçerken Nelerde Dikkat Edilmeli?

İngilizce, dünya genelinde her alanda kullanılan en önemli dildir. Dolayısıyla kendini geliştirmek isteyen, öğretmenler, akademisyenler, öğrenciler, iş insanları, diğer meslek guruplarında yer alanlar İngilizce dilini öğrenmek durumundadırlar. Ülkemiz standartlarında İngilizce eğitiminin ne yazık ki istenen düzeyde olmadığını görüyoruz. Öyle ki birçok öğrenci üniversiteden mezun oldukları halde temel İngilizceyi öğrenemezler. Ancak bu alışkanlığa Türk Amerikan Derneği olarak son veriyoruz.

Ülkemizde gün geçtikçe İngilizce kurslarının arttığını ve kurslara olan taleplerin arttığını görüyoruz. Fakat İngilizce kursu seçerken dikkat edilmelidir. Kurs seçiminde dikkat edilmezse sonrasında başarısız bir eğitim süreci geçirebiliriz. Peki, İngilizce kursu seçerken nelere dikkat etmeliyiz.

İngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngilizce kurs seçimi oldukça önemli bir süreçtir. Doğru yapılan seçim, İngilizceyi iyi şekilde öğrenmenize, yanlış seçim boşa zaman harcamanıza yol açar. İşte bu nedenle kurs seçimi yaparken her konuda dikkat edilmelidir. İlk olarak dikkat edilmesi gereken seçilecek olan kursun daha önce eğitim süreçlerinde başarıyı yakalayıp yakalayamadığını öğrenmektir. Daha sonra öğrencilere değer verip vermediklerini, İngilizce öğretiminin hangi aşamalarda gerçekleştiğine dikkat edilmelidir.

Kurstaki eğitmen seviyesi unutulmamalıdır. Eğitmen seçimi yaparken titiz davranılıp davranılmadığı, öğretme biçimlerinin eğlenceli mi yoksa sıkıcı mı olduğuna dikkat edilmelidir. Türk Amerikan Derneği olarak bizler Bakırköy İngilizce kursu ile öğrencilerimize en iyisini vermeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda eğitmenlerimizin kalitesine, sınıflarımızın donanımına dikkat ediyoruz.

Bu güne kadar sağlamış olduğumuz kurslarda, öğrenimini tamamlayan öğrencilerimizin tamamı İngilizce başlangıç bilirlik seviyelerinin oldukça üstüne çıktılar.

Şimdi Sıra Sizde

Kalite ve mükemmellik arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Kursumuzu tercih ettikten sonraki süreçte verdiğiniz doğru kararın farkına varacaksınız. Bakırköy İngilizce kursumuz size en iyisini sunarak, esnek öğretim saatleriyle İngilizce seviyenizi en üste çıkaracaktır. Şimdi sıra sizde, en iyisini tercih edebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER