ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Öğrenmek Hayal mi?

Türk Amerikan Derneği Bakırköy Genel İngilizce kursları; İngilizce eğitiminde kaliteye ve prensiplere önem vermektedir. İngilizce dilinde uzmanlaşmış eğitim kadrosu ile öğrencilere yönelik çözüm üreten, öğrenci odaklı eğitim methodu ile İngilizce konuşmak hayal olmaktan çıkacaktır. Bakırköy Genel İngilizce kurslarının amacı; öğrencileri belirli bir sabit ders sistemine sıkıştırılmadan, hızlı ve anlaşılır bir şekilde İngilizceyi öğrenmesini sağlamaktadır. En önemli hususu ise; eğitim kalitesini en yüksek noktaya çıkarmak ve öğrencilerine yurtdışı deneyimi yaşarmış gibi bir ortam sağlamaktır.

Bakırköy Genel İngilizce kursları İngilizce eğitimlerinde Communicative Approach methodunu kullanmaktadır. Communicative eğitim methodu tamamen konuşma ağırlıklıdır. Öğrenciler bu eğitim sistemi ile fazlası ile İngilizce konuşma fırsatı bulacaktır.

Bakırköy Genel İngilizce kurslarında İngilizce eğitimlerinde öğrencilerin eğitimlerinin daha verimli geçmesi adına her seviyede her öğrenciye ücretsiz özel ders hakkı verilmektedir. Bu ücretsiz telafi ders hakkını öğrenciler gelemediği günlerde kaçırdığı dersleri ve anlamadığı konuları birebir özel ders olarak alabilmektedir.

Bakırköy Genel İngilizce kurslarında eğitime başlamadan önce eğitmenler tarafından yapılacak olan seviye tespit sınavı sonucunda seviye belirlenir ve ona göre bir program hazırlanır. Hazırlanan program doğrultusunda eğitime başlanır. Her 3 üniteden sonra quiz yapılır ve eğitmenler tarafından öğrencilerin gelişimleri, ilerleyişi gözlemlenir ve quiz sonucuna göre de tekrar bir eğitim programı hazırlanır.

İngilizce öğrenirken ders materyalleri ve aktiviteler çok önemlidir. Zengin ders materyalleri ve aktiviteler ile İngilizceyi eğlenerek öğrenme sağlanmaktadır. Aktiviteler ile öğrenciler ders içerisinde öğrendiği bilgileri ve pratiğe dökmektedir. Yabancı öğretmenler eşliğinde karşılıklı diyaloglara girer ve bildiği konular hakkında duygu ve düşüncelerini aktarır. Öğrenciler İngilizceyi eğlenerek ve akılda kalır şekilde öğrenmektedir.

İngilizce öğrenmek hayal olmaktan çıkmış durumdadır. Artık İngilizce öğrenmek isteyen kişiler rahatlıkla İngilizce öğrenebilir. İnsanın istedikten sonra başaramayacağı birşey yoktur. İngilizce de bu şekildedir. Yeter ki öğrenci öğrenmek istesin. Başarmanın yarısı bir işe başlamaktır. İlk adımı Bakırköy İngilizce kurslarında attıktan sonra devamı gelecek ve istenilen İngilizce öğrenimi kolaylaşacaktır. İlk etapta başaracağına inanmak gerekir.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER