İngilizce Öğrenmek İsteyenlere Fırsat

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Öğrenmek İsteyenlere Fırsat

İngilizce dil eğitimi basit fakat özen gerektiren bir süreçtir. Sürecin içerisinde aksaklıkların yaşanmaması için planların yeterli olarak yapılması, daha sonra eğitimin başlatılması gerekmektedir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursu, bu anlamda seviye tespit sınavları yaparak öğrencilerin seviyelerini öğreniyor, kurs planlamasını bu göre gerçekleştiriyor.

Öğrencilerin zorlanmaması adına eğlenceli aktiviteler, ders için çeşitli etkinlikler yapılıyor. Kurs için seçilen eğitimcilerin tamamı profesyonel ve yetenekli bir kadrodan oluşuyor. Öğrenciler kursa başvurup kursa yeterli şekilde adapte olduklarında sonuç anlamında önemli bir öğrenim kazanılmış oluyor.

Önemli Fark

Türk Amerikan Derneği bünyesinde yer alan İngilizce kursları, diğerlerine oranla çok daha kaliteli ve öğrenmeye odaklı olarak düzenleniyor. Teknolojinin gerektirdiği akıllı sınıflar dünya standartlarının üzerinde dizayn ediliyor. Tercih eden öğrenciler eğitimlerinin tamamladıktan sonra sütün seviyede İngilizce dilini yazıp konuşabiliyorlar.

Neden En İyisi

Bir İngilizce eğitiminin en iyisi olabilmesi için ilk olarak eğitmenlerin standartların çok üzerinde olması gerekiyor. Bununla beraber yeniliklere ayak uydurulması, öğrenciye verilen değerin yüksek olması kursun kalitesini doğrudan etkiliyor. Bakırköy İngilizce kursu, standartların çok üstünde olan eğitmenleri, eğlenceli geçen dersleriyle İngilizceyi en üst seviyede öğretiyor. Ayrıca öğrenci odaklı olan kurs, esnek saatleri ve telafi dersleriyle dikkat çekiyor.

Tercih Edilmeli

Eğer İngilizceyi gerçekten öğrenmek istiyorsanız, alanında profesyonel olan, yıllardır bu alanda uluslararası düzeyde öğrenci mezun eden, İngilizce kurslarını seçmelisiniz. Bu sayede ödeyeceğiniz paranız boşa gitmeyeceği gibi İngilizceyi istediğiniz seviyede öğrenebilir, konuşup yazabilirsiniz. En iyi İngilizce kursundan yararlanmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Hangi Seviyeler Bulunuyor

Birçok İngilizce kursu öğrenci fark etmeksizin belli prosedür uygulayarak ilerler. Türk Amerikan Derneği kursu, başvuranların ilk olarak seviyelerini tespit eder. Daha sonra temel planlamaların hepsi yapılır. Pratik aşamasında ise öğrenciye en iyisi verilmeye başlanır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER