İngilizce Öğrenmeye Hazır Olun

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İngilizce Öğrenmeye Hazır Olun

İngilizce öğrenimi Türkiye'de her ne kadar zor olarak algılansa da aslında oldukça basit. Basit dememizin sebebi, kursumuzun disiplinli, eğitim odaklı olarak ilerlemesi diyebiliriz. Bugüne kadar Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursları deneyimi yaşayıp kursu başarıyla tamamlamış olanlar, istedikleri gibi dili konuşabiliyorlar.

Peki, bunu neden siz de denemiyorsunuz? Kursumuza katıldıktan sonra eğlenceli ortamımızı hissedebilir, İngilizcenin sanılandan çok daha basit öğrenilebilen dil olduğunu görebileceksiniz. Ama bir şartımız var! Kursumuza başladığınızda tüm ön yargılarınızı bir tarafa bırakmanız. Eğer onları bir kenara bırakırsanız, göreceksiniz ki İngilizceyi tıpkı Türkçe gibi konuşabiliyorsunuz. Bu sizi ettiği gibi bizi de mutlu edecektir. Zaten bu mutluluğu size yaşatmak için varız.

İngilizceyi Öğrenmeye Hazır Olun

Kurs seçiminde zorlanıyorsanız, bize mutlaka danışmalısınız. Çünkü eğitmen seviyemiz, sınıflarda kullandığımız teknoloji, öğrencilerimizin öğrenmesi için yaptıklarımız sizi oldukça etkileyecektir. Bu mükemmel deneyimi yaşamak, İngilizceyi öğrenmek istiyorsanız, o zaman yapmanız gereken bize danışmak olacak. Hangi amaçla olursa olsun, hangi seviyede olursanız olun, siz gönüllü olun, biz size İngilizceyi öğretmeye gönüllüyüz. Sıkıcılıktan uzak, sakin, özellikle keyif verici bir tarzla ilerliyoruz. Hazırsanız, başlayalım.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER