İş İngilizcesi İçin Eğitim

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İş İngilizcesi İçin Eğitim

Kariyer hedefine ulaşmak ya da önemli şirketlerde iş bulabilmek için, CV üzerinde mutlaka yeterli İngilizce seviyesi kanıtlanmalıdır. Global çapta dünyanın kabul ettiği ortak dil olarak İngilizce, özellikle iş dünyasında büyük öneme sahip. Böylece şirketler uluslararası gerçekleştirdiği iletişim dahilinde, dünyaya çok daha güvenli şekilde açılabilmektedir. Bunu gerçekleştirmek ise şirket bünyesinde çalışan çalışanlar üzerinden sağlanır. O yüzden mutlaka profesyonel bir anlayışla kaliteli hizmet veren kurslar üzerinden iş İngilizcesi eğitimi alınmalıdır.

Mesleki Açıdan İş İngilizcesi

Her meslek kendi içerisinde farklı kelimeler üzerinden çalışır. Bu kelimeleri aynı zamanda İngilizce olarak öğrenmek büyük öneme sahiptir. Böylece işe girdiğiniz şirket kapsamında sunum gerçekleştirebilir; pazarlama yapabilir ve toplantılarda önemli anlaşmalara katılabilirsiniz. Ayrıca telefonda konuşma tekniklerini öğrenebilir ve bu konuda akıcı bir İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz.

Tüm bu unsurlar iş İngilizcesi konusunda vazgeçilmezdir. O yüzden yabancı eğitmenler ve etkin materyaller eşliğinde Bakırköy İngilizce kursu üzerinden profesyonel eğitim alabilirsiniz. Geleceğe dair emin adımlarla ilerlemek ve kariyer basamaklarını alabilmek için İngilizce en büyük dayanağınızdır.

Doğru İş İngilizcesi Eğitimi

İş İngilizcesi bulunduğunuz sektör bakımından pek çok etmeni yerine getirmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle resmi yazışmaları zorlanmadan ele almak, raporlama sunmak, ekonomik dokümanlarını okuma ve anlama gibi pek çok etmene iş İngilizcesiyle hakim alabilirsiniz. Bütün bu unsurlar yüksek seviyedeki iş İngilizcesi üzerinden bulunduğunuz sektörde, kısa süre içerisinde en yukarıya tırmanmanıza fırsat verecektir.

Geleceğe Umutla Bakma Fırsatı İçin İş İngilizcesi

İngilizce hayatın her döneminde büyük kolaylıklar sağlamakta ve kapıları açmaktadır. Ancak söz konusu iş dünyası olduğunda, bu zorlu rekabet içerisinde öne çıkmak için bir mecburiyettir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy bünyesinde, eğitim konusunda sertifika sahibi ve üniversite mezunu yabancı eğitmenler eşliğinde, en iyi İngilizce seviyesine yükselebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER