İş İngilizcesi Öğrenmenin Püf Noktaları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

İş İngilizcesi Öğrenmenin Püf Noktaları

Peki iş hayatında iş ingilizcesini geliştirmek için neler yapmalıyız? Sizlere iş yaşamınızda ingilizcenizi geliştirmek için 5 farklı yöntem hazırladık bunların dışında en önemlisi Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursları size İş ingilizcesi akademik ingilizce ile yurt dışı şirketlerde çalışma imkanı sağlamaktadır.

 

İş İngilizcesi Nasıl Geliştirilmektedir?

Duyabileceğiniz bir sesle kendi kendinize konuşmayı deneyin. Her zaman bu dili pratik yapabileceğiniz birileri etrafınızda olmayabilir Bir başkasıyla konuştuğunuzu hayal ederek kendi başınıza konuşup cevaplamalar deneyebilirsiniz. Politika, felsefe gibi önemli konulardan başlayarak dişinizi firçalamaya kadar her türlü konuda fikir yürütebilir ve kendi kendinize konuşarak özgüveninizi de kazanabilirsiniz. Dile getirdiğiniz kelimelere inanmak zorunda değilsiniz, ama bir lisan öğrenirken en iyi şey devamlı pratik yapmaktan geçmektedir Sizi ancak pratik yapmak İngilizce konuşmada yeterli hale getirecektir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu eğitim alan öğrencilerine ömür boyu pratik ve etkinliklerine devam edebileceği seçenekler sunuyor.

Televizyonda İngilizce iş kanallarını seyrederek örneğin ; CNN, BBC, vs. gibi pek çok kanal iş dünyasından sürekli haberler vermektedir. İngilizce olan kanallarda iş konularını takip ederek hem kelime hdağarcığınızı geliştirebilir, hem de konuşma kalıpları ve terminolojisine alışabilirsiniz.

Yatmadan önce İngilizce bir kitap okumalısınız ; Uyumadan önce 15 dakika yabancı bir dilde kitap okumak, öğrenme sürecinizde inanılmaz etkiler yaratmaktadır. Bu, hafızanızı ve beyninizi güçlendirecek ve size başarı kazandıracaktır. Belki yakın bir tarihte İngilizce rüya görmeye bile başlayabilirsiniz .

İngilizce düşünmeye alışmak size önemli yol kat etmenizi sağlayacaktır !

Değişik iş durumlarında söylenmesi gereken kalıpları iyi ezberleyebilirsiniz, Ezberlemek size göre değil ise benimseyerek öğrenmek istiyor bir ömür boyu bu dile ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız eğer Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu en iyi şekilde İş İngilizcesi öğrenmenizde yardımcı olacak kurumdur. Genel durumlarda öyle alışıldık cümleler vardır ki, bunları söylemeniz size artı puan kazandırabilir Bazen yeni bir dil öğrenmekte olan kişi, o dilde düşünmeye başlamaktadır. Her gün sadece 5 dakika öğrendiginiz dilde düşünmeye zorlamalısınız kendinizi. Hatta bu düşünce seanslarını her gün biraz daha uzatlirsiniz. Ne düşünmeniz gerektigini bir kenara atın. Aklınıza ne geliyorsa, hiç sorun değil, hatırladığınız kısa anektotlar dahi olsa! Her gün bu şekilde düşünmeye kendinizi alıştırırsanız çok geçmeden yeni oğrendiğiniz dilin size zor gelmediğini görecek rahatlıkla kullanabilecekseniz...

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER