Lise İçin İngilizce Kursları

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Lise İçin İngilizce Kursları

Lise zamanları üniversiteye hazırlık süreci olarak da bilindiği için bu dönemde ingilizce eğitiminin daha da önemli olduğunu söylemek mümkündür. Bazı okullarda ingilizce eğitimi yeterli seviye de verilemediğinden, lise öğrencileri için Bakırköy İngilizce Kursları başarıya ulaşacakları bir kurum olmaktadır. En yaygın dillerden biri olduğu için İngilizce büyük ilgi görmektedir. Birçok üniversitede ingilizce hazırlık sınıfı olması ya da yurtdışında üniversite eğitimi almak isteme gibi nedenler, lise öğrencilerinin İngilizce dil eğitimine odaklanmasını sağlıyor.

Bakırköy İngilizce Kursları olarak, lise öğrencilerine yönelik bire bir İngilizce eğitimi vermekteyiz. Öğrencinin gelecek hedeflerini belirlediği ve meslek seçimini yaptığı lise dönemi, kaliteli ve başarılı eğitim alınması gereken bir dönemdir. Kurumumuzun alanında uzun yıllardır tecrübe sahibi olması ve profosyonel türk yada yabancı eğitmenleriyle, her kursiyerin yaşına ve seviyesine uygun konular işleyerek, zevkli bir şekilde ders almalarını sağlamaktadır. Öğrencinin eğitimine başlamadan önce hedeflerini konusunda iyi bir şekilde bilgi ediniyor, isteklerini ve tercihlerini titizlikle tespit ediyoruz. Öğrencinin İngilizce dili eğitiminden beklentilerinin bilinmesi, ihtiyacına uygun eğitim verilmesi ayrıca istediği başarı düzeyine de ulaşmasında destek olmayı sağlamaktayız.

Yurtdışında okumak isteyen öğrencilerin günlük hayatında kendilerini ifade edebilmeleri, bulundukları ortamda yada yaşam koşullarında kendilerini kolaylıkla anlatabilmeleri ve yeni hayatlarına daha çabuk uyum sağlayabilmelerini mümkün kılmaktadır. Bakırköy İngilizce Kurslarımızda lise çağındaki gençlere eğitim verirken gramer bilgisinin yanı sıra alışveriş, seyahat, tanışma alanlarında akıcı konuşmalar öğretilmektedir. Bakırköy İngilizce Kursları olarak, “Konuşma Odaklı” derslerimizi gramer bilgisiyle birleştirerek ingilizceyi en ileri düzeyde öğretmek en önemli hedeflerimizden biridir.

Yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz içinde özel konu anlatımları yapılmakta, kendilerini yeni okullarına ve yeni arkadaşlarına hazır hissetmeleri sağlanmaktadır. Türkiye’deki üniversitelerde eğitimini devam ettirmek isteyen öğrenciler de yabancı dil eğitimini eksiksiz bir şekilde devam ettirmeyi istemektedir. Bu süreçte de akıcı ingilizce konuşmalarını sağlamak ve dil bilgilerini geliştirmek amacı ile çok yönlü çalışmalar yapmaktayız. Vermiş olduğumuz derslerin yanı sıra farklı aktivitelerde uygulayarak öğrencilerimizin sıkılmadan, öğrenerek eğlenmelerini ayrıca derslere daha fazla adapte olmasını sağlayarak eğitimlerinin sonunda hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktayız.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER