Neden Bakırköy Genel İngilizce Kursu Tercih Edilmeli?

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Neden Bakırköy Genel İngilizce Kursu Tercih Edilmeli?

Türk Amerikan Derneği olarak Bakırköy Genel İngilizce Kurslarında en çok tercih edilmemizin en büyük nedeni uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve konuşma odaklı verdiğimiz eğitim sistemidir. 1951 yılından beri verdiğimiz eğitimde hiçbir zaman kalitesinden ve dil eğitimine verdiği artı değerlerden asla vazgeçmeden hizmet vermeye devam eden TAD, öncü dil eğitim kurumlarındandır.

İngilizce, dünya üzerinde en çok konuşulan ortak bir dildir. Günümüzde ,uluslararası bir dil, iletişim dili ve  dünya dili olarak bilinmektedir. Bu dili bilmenin hayatımızda her açıdan yararını göreceğimiz  kesindir. Bakırköy Genel İngilizce Kursları dil öğrenmek için yapacağınız en iyi tercihtir.

Genel İngilizce eğitimine katılan tüm kursiyerlerimizin ilk başta seviyeleri belirlenmektedir. Seviyenize göre bir ders programı çıkarılan kurumumuzda ; Başlangıç seviyesi olan Elementary seviyesinden, akademik seviyemiz olan Advanced seviyesine kadar eğitim alabilirsiniz. TAD alanında deneyimli ve uzman eğitmen kadrosu, eğitimci idari kadrosu  ve National Geographic’in Word english ve world class kitaplarını kullanmaktadır. Genel ingilizce eğitiminde kullanılan bu kitaplar eğlenceli ve anlaşılır bir dille anlatılmaktadır. Aynı zamanda kitaplar communicative approach methodu ile uyumlu olduğundan,  özellikle de konuşma becerilerinizi hızlı bir biçimde ilerlemesini sağlamaktadır.

Kursiyerlerimiz derse kaçırdıklarında veya konuyu anlamadıkları zaman hangi seviyede olursa olsun ücretsiz özel ders imkanı sunulmaktadır. Grammar Club, Speaking Club, Writing Club aktivitelerimiz sayesinde kavramları ve öğrendiklerinizi bir ömür boyu unutmama imkanı sağlamaktayız.

Grammar Club ile, İngilizce dil bilgisi, cümle kurma, zaman ve kipleri öğrenerek dil eğitimin için ilk unsuru tamamlarsınız.

Speaking Club ile yabancı ve Türk öğretmenlerimizden haftanın 6 günü belirlenen günlerde belirlenen konuda pratik yapmış olursunuz.

Writing clup ile yazma teknikleri konusunda eğitmenlerden ders alarak yazmayı eğlenceli hale getireceksiniz.

Bakırköy Genel İngilizce kursları olarak her üç ünite işlendikten sonra sınav yapılmaktadır. Bunun amacı öğrencileri sık sık gözlemleyerek,  yapamadıkları bölümleri tespit ederek çözüm üretmektir. Öğrencilerimizin eksiklikleri varsa özel ders programı ile destek verilir. İngilizce derslerine takviye olarak verdiğimiz ücretsiz okuma-yazma , konuşma, dinleme ve aktivitelerimiz sayesinde pekiştirmenize yardımcı olmaktayız.

Biz TAD olarak dil eğitimi için bütün özverimizle çalışmakta ve profesyonel bir şekilde eğitim sunmaktayız.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER