Neden Şirinevler İngilizce Kursu

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Neden Şirinevler İngilizce Kursu

Türk Amerikan Derneği(TAD) 1951’de Türkiye ile ABD arasında anlaşma sonucunda kurulmuştur. Şirinevler İngilizce Kursu köklü ve prestijli bir eğitim vermektedir. Şirinevler İngilizce Kursları; Ankara Büyükelçisi George Wadsworth, Robert Koleji Müdürü Floyd Black, Halide Edip Adıvar ve birçok kişi tarafından kurulmuş olup resmen onaylanarak resmi gazetede ilan edilmiştir.

Tamamen sizlere göre hazırlanacak olan bir eğitim programı hazırlamakla beraber, harika bir İngilizce konuşmaya zemin hazırlayacaksınız. Fazlasıyla pratik yapabileceğiniz, zevkli ve sosyal ortamda alanında uzman eğitmenlerle İngilizce’yi keyifli bir şekilde eğlenerek öğreneceksiniz. Şirinevler İngilizce Kursları’nda İngilizce eğitim sistemi, bir çocuğun ana dilini öğrenmesindeki aşamaları göz önünde bulundurup ona göre yol izlemektedir.

Şirinevler İngilizce Kursu, her bireyin İngilizce seviyesinin aynı olmadığının bilincinde olup, aynı anda herkese kendi seviyesinde İngilizce eğitimleri vermeyi doğru buluyor ve kapsamlı bir eğitime imza atıyor. Tecrübeli eğitmenler tarafından gözlemlenen ve quizlere tabi tutulan öğrencilerin seviyeleri ölçülüp sonrasında özel programlar hazırlanıp eğitime devam ediliyor.

Şirinevler İngilizce Kursları İngilizce alanında 67 yıllık tecrübeye sahiptir ve uluslararası standartlara uygun, sertifikalı eğitimler sunmaktadır. Diğer kurslarla kıyaslandığında en çok ders saati hakkı tanıyan kurumlardan biridir. Öğrencilerin öğrenim sürecinde dersleri kaçırması ve anlamaması durumunda ek dersler verilmekte ve birebir özel ders hakkı sağlanmaktadır. Bu sayede eğitimden geri kalma gibi bir durumun söz konusu olmadığı görülmektedir. Öğrencilerin İngilizce’yi tam anlamıyla öğrenmeleri için gayret edilmektedir.

Şirinevler İngilizce Kursu’nda alacağınız eğitimle tamamen kendinize yatırım yapmış olacaksınız. Eğitim boyunca öğrencilerin gelişimleri, katılımı ve başarıları net olarak takip edilir.

Birçok yönden kendini kanıtlamış olan Şirinevler İngilizce Kursu Sertifikası; kalitesini ve farkını kurucularının önemli kişilerden ve kurumlardan alarak hissettirmiştir. Türkiye’nin ilk dil kursu olması ve resmi gazetede onaylanarak yayınlanması gibi farklarından dolayı Türk Amerikan Derneği Sertifikası yurt içinde ve yurt dışında prestijli bir belge farkını ortaya koymuştur. Köklü geçmişi ve eğitim kalitesi ile fark yaratan kursumuzda, her seviyede yapılan quizleri başarılı sonuçlarda geçtiğinizde köklü geçmişi olan Türk Amerikan Derneği İngilizce Kursu’ndan sertifika almaya hak kazanırsınız.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER