ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Semte Göre İngilizce Kursu

Her insan İngilizceyi değişik amaçlar için öğrenir. Üstelik artık yurtdışına çıkmak gibi bir duruma gerek olmadan İngilizceyi anadili gibi öğrenme şansı sağlanıyor. Etkin programlar, pedagojik eğitimler ve doğru materyaller eşliğinde, uzman eğitmenler en iyi İngilizce eğitimini sağlamaktadır. Üstelik her birey kendi bulunduğu semt içerisinde eğitim alma şansını değerlendirilmektedir.

Kurumsal Hizmet Anlayışıyla İngilizce Eğitimi

Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde İngilizce eğitimi sağlayan Bakırköy İngilizce kursları, istenilen amaca en kısa süre içerisinde ulaşım imkanı vermektedir. Bakırköy ve çevresinde ikamet eden tüm bireyler İngilizce eğitimine katılabilir.

Kariyer hedefini yakalamak; dünya çapında seyahatler gerçekleştirmek ve yurtdışı eğitimi için farklı programlarla İngilizce eğitimi verilmektedir. Teorik ve pratik çalışmanın yanı sıra sosyal aktiviteler üzerinden gerçekleştirilen eğlencelerle, İngilizcenizi en üst noktaya ulaştırabilirsiniz.

Semte Göre İngilizce Kursları

Bakırköy ve çevresi için her birey Türk Amerikan Derneği Bakırköy şubesi üzerinden İngilizce eğitimlerine katılabilir. Farklı İngilizce eğitimleri için yabancı ve Türk eğitmenler eşliğinde hedefinize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Geleceğe emin adımlarla ilerlemek ve hayatı daha kolay hale getirmek için, İngilizce günümüzde vazgeçilmez bir parçadır.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER