Seyahatler İçin İngilizce Eğitimi

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Seyahatler İçin İngilizce Eğitimi

Yaşamın farklı dönemlerinde dünyaya açılmak ve farklı yerleri gezmek her insanın hayalidir. Ancak bu hayali sorun yaşamadan ve sıkıntısız gerçekleştirmek adına, İngilizceyi tam donanımlı biçimde öğrenmek büyük öneme sahiptir. Bunu gerçekleştirmek adına ise profesyonel eğitim sağlayan, uzman eğitmenler eşliğinde destek veren kurumlardan hizmet almak gerekmektedir. Doğru materyaller, etkili programlar ve eksiksiz sosyal aktivite üzerinden, İngilizcenin kültürüne en iyi şekilde anlama olanağı verilmelidir.

İngilizce ile Farklı Ülkelere Seyahat Fırsatı

Dünyanın ortak olarak kabul ettiği ve her yerde rahatlıkla değerlendirilebilecek İngilizce, sizlere kolay iletişim imkanı sağlar. Çünkü zaten dünyanın önemli bir kısmı İngilizce konuşurken, farklı ülkelerin anadili de İngilizcedir. Bu yüzden genel İngilizce üzerinden okuma, anlama, yazma ve konuşma üzerine alacağınız kaliteli eğitim, seyahatinizin daha keyifli geçmesine fırsat tanıyacaktır.

Seyahatler İçin Profesyonel İngilizce Eğitimi

Hem turistik amaçlı hem de iş konusunda dünyanın farklı ülkelerine seyahat gerçekleştirirken, İngilizce en büyük kolaylığı sağlar. O yüzden her açıdan İngilizceyi kavrayabileceğiniz ve karşılık verebileceğiniz bir noktaya ulaşmanız gerekmektedir. Bunu üniversite mezunu ve sertifika sahibi yabancı eğitmenler üzerinden sağlayan Bakırköy İngilizce kursu bünyesinde, İngilizceyi kültürü ile beraber en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Doğru materyaller, sosyal etkinlikler ve amaca uygun programlama dahilinde kurslara katılabilirsiniz. Hem gramer hem de doğru kelime telaffuzu kapsamında İngilizceyi kısa süre içerisinde ikinci ana diliniz yapabilirsiniz.

İngilizce ile Keyifli Seyahat Fırsatı

Yabancı bir ülkeye gittiğiniz zaman zorluk çekmeden farklı adresleri bulabileceğiniz; yabancılık yaşamayacağınız İngilizce seviyesi büyük kolaylık sağlar. Bunu gerçekleştirmek için amaca uygun İngilizce eğitimini Türk Amerikan Derneği Bakırköy bünyesinde sağlayabilirsiniz. Yetişkinlere özel İngilizce eğitiminin verildiği kurslar sayesinde, ulusal çapta dünyanın dört bir tarafını rahatlıkla gezebilecek bir İngilizce dil seviyesine ulaşabilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER