Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu

Whatsapp Bilgi Hattı Ön Başvuru Formu
ÖN BİLGİ FORMU Mayıs ayı indirimlerini kaçırmamak için hemen formu doldur.

Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu

Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu; bilgi çağında, İngilizce eğitimine duyulan ihtiyaç doğrultusunda eğitim vermektedir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce Kursu'nun eğitim sistemi, Avrupa Dil Portfolyosuna göre uyarlanmıştır.

Türk Amerikan Derneği, 1951 yılında kurulmuştur. Yetişkinlere, ihtiyacı olan İngilizce eğitimini; Bakırköy İngilizce kursu çatısı altında Bakırköy'de sunmaktadır. Türk Amerikan Derneği, her geçen gün yabancı dil eğitimlerindeki kalitesini daha güçlü şekilde ortaya koymuştur.

Profesyonel eğitmen kadromuz, öğrencilere yönelik öğretim teknikleri üretir. Öğrenci odaklı eğitim metodu sayesinde; kursiyerlerin, interaktif biçimde ve de kısa sürede İngilizce öğrenmesi sağlanır. İngilizce kursu; öğrencilerin hızlı, anlaşılır, akılda kalıcı ve de etkin bir şekilde dil öğrenmelerini sağlamaktadır.

Profesyonel Dil Eğitimi Fırsatı

Bakırköy İngilizce kursumuz; İstanbul'da Bakırköy şubesinde dil öğrenmek isteyenlerin başvurabileceği, en kaliteli ve yetkin kurumdur. Kaliteli eğitim ve özverili eğitmen kadrosuyla, İstanbul'da profesyonel dil eğitimi almak; dil kursumuzda oldukça kolaydır.

Yabancı dil eğitimlerinde, doğru rehber ve eğitmen; çok önemlidir. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursu; alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerden oluşmaktadır. Eğitmen kadrosu, minimum 3 yıl tecrübeli olan ve sınavlarla alınmış öğretmenlerden oluşan; profesyonel bir kadrodur.

Eğitim sistemi olarak, hem öğretmen merkezli; hem de, interaktif bir eğitim modeli uygulanır. Öğretileni kullanmaya ve yabancı dil konuşturmaya dayalı eğitim sisteminde; dil yeteneklerinin geliştirilmesi, ana eğitimi oluşturmaktadır.

İngilizce'nizi Geliştirmek veya Kariyerinize Yön Vermek İçin Başarı Garantili Eğitim

Eğitimlerde; içinde bulunduğumuz çağın gereksinimlerine uygun olarak, yeterli teknik donanım ve materyaller kullanılmaktadır. Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursu, kursiyerlere; başarı garantisi sunmaktadır. Kurs boyunca, öğrencinin kazanımlarına göre; gereken yerlerde, gerekli takviyeler sağlanır. İngilizce öğrenmek ve İngilizce'nizi geliştirmek, Türk Amerikan Derneği Bakırköy İngilizce kursu ile çok kolaydır. İsterseniz yabancı dil gelişiminizi sağlayabilir; isterseniz de, kariyerinize yön verebilirsiniz.

ÖN BİLGİ FORMU
BLOG

Genel İNGİLİZCE
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
YDS KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR
TOEFL KURSU
Ders Saati 108
Toplam Süre9 Hafta
Planlanan Tarih 28.12.2020
Kontenjan12
BAŞVUR

BİZİ TERCİH EDENLER